Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Informācijas centrs

Klientu serviss 67132209 info@picturehappy.lv

Kvalitāte

Augstas kvalitātes nodrošināšana ir viens no svarīgākajiem aspektiem mūsu darbā. Mēs pievēršam lielu nozīmi tam, lai mūsu piedāvāto produktu ražošanā tiktu izmantotas iekārtas, tehnoloģijas, izejmateriālu spektrs un procesu vadības risinājumi, kas sniegtu visaugstāko kvalitāti un ļautu piedāvāt pieejamas gala produktu cenas.

Lai nodrošinātu augstus kvalitātes standartus, Picture Happy pastāvīgi rūpējas par sekojošo:

  • regulāras apkopes un atjauninājumi ražošanas iekārtām;
  • krāsu un citu parametru kalibrācija drukas iekārtām, vairākas reizes dienā;
  • darbinieku apmācības;
  • ražošanas procesu kontrole un iespējamo uzlabojumu meklējumi;
  • sekojam līdzi jaunām tehnoloģijām, ražošanas risinājumiem, nozares tendencēm;
  • jaunu ražošanas iekārtu un tehnoloģiju ieviešana un esošo iekārtu atjaunināšana.
Viss augstākminētais tiek veikts, lai sasniegtu mūsu galveno mērķi - priecīgus un apmierinātus klientus.
Par foto izdruku kvalitāti

FUJIFILM FRONTIER fotolaboratorijas

Picture Happy fotogrāfiju izgatavošanai izmanto nozarē vadošās digitālās fotolaboratorijas FUJIFILM FRONTIER, kas pazīstamas ar augsto foto izdruku kvalitāti.

Oriģinālais FUJIFILM foto papīrs

Picture Happy fotogrāfijas izgatavo tikai uz oriģinālā FUJIFILM fotopapīra Fujicolor Crystal Archive Paper, tādējādi panākot augstu izdruku kvalitāti, drukājot uz Fujifilm Frontier fotolaboratorijām.

FUJI

Attēlā: tiek veikta fotolaboratorijas krāsu kalibrācija, lai nodrošinātu krāsas atbilstību noteiktajiem standartiem. Šāda procedūra tiek veikta vairākas reizes dienā.

Fujifilm Image Intelligence - attēlu uzlabošana

Image Intelligence ir Fujifilm izstrādātais automātiskais attēlu apstrādes un korekcijas algoritms, kas veic attēlu uzlabošanu, kā piemēram, uzlabo attēla asumu, ekspozīcijas līmeni, kontrastu, krāsu saturāciju.

Par Fotogrāmatu, kalendāru, apsveikumu kartiņu kvalitāti

Picture Happy izmantoHP INDIGO

Visu veidu Fotogrāmatu, kalendāru un apsveikumu kartiņu druka tiek veikta uz Hewlett Packard Indigo Press 5500 digitālā ofseta drukas iekārtām, kas pasaulē, individuālo foto produktu ražošanas nozarē, ir vadošā, un ir plaši pazīstama ar savu augsto drukas kvalitāti.

HP Indigo Press digitālo drukas iekārtu augsto kvalitāti apliecina arī saņemtās 1. vietas kvalitātes salīdzināšanas konkursos 2008. un 2010. gadā, ko organizēja PMA (The Worldwide Community of Imaging Associations) un DIMA (Digital Imaging Marketing Association).

Indigo Indigo

Krāsu kalibrēšana tiek veikta vairākas reizes dienā

Lai nodrošinātu, ka krāsu toņi ir pareizi un tie būtiski neatšķiras, drukājot vienu un to pašu izdruku dažādos laikos, drukas iekārtai krāsu kalibrēšana tiek veikta vairākās reizes dienā. Krāsu kalibrācija tiek veikta gan ar iekārtā iebūvēto krāsu kalibratoru, gan arī ar papildus uzstādīto ārējo krāsu kalibratoru ar speciālo programmatūru.

Indigo

Attēlā no kreisās: sistēmā tiek ieskenēta darba lapa, lai konkrēto produktu atzīmētu kā izgatavotu; papīra un citu izejmateriālu krājumi; spirāles rullis pie spirāļošanas iekārtas kalendāru izgatavošanai.

Par kanvu un lielformāta foto kvalitāti

Picture Happy izmantoHP DESIGNJET

Visu lielformāta produktu (kanvas, lielformāta fotogrāfijas un plakāti) izgatavošanai, Picture Happy izmanto Hewlett Packard ražotās lielformāta foto kvalitātes drukas iekārtas Designjet Z6200, kas ir pierādījusi sevi pasaulē ar augsto drukas kvalitāti, krāsu noturību un attēlojumu.

2011. gadā HP Designjet Z6200 digitālās drukas iekārta, Sestā Ikgadējā Lielformāta Drukas Labāko Produktu Apbalvojumu pasākumā (The Sixth Annual Wide-Format Imaging Top Products Awards), savā kategorijā tika atzīta par labāko, kas apliecina šīs iekārtas iespējas.

HP DESIGNJET