Hello, !

E-pasta adreses autorizācija ir veiksmīga

Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus.
Turpināt

Hello, !

Atteikšanās no jaunumiem

Jūs esiet veiksmīgi atteikušies no jaunumu saņemšanas e-pastā.
Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus.
Turpināt
Cienījamie klienti! Informējam, ka mūsu birojs būs atvērts 21. aprīlī, taču 30. aprīlī, 1. un 4. maijā nestrādāsim un mūsu birojs būs slēgts.

Pirmais projekts...

Jūs vēlaties izveidot savu īpašo foto produktu, un tas būs Jūsu pirmais projekts - Jums, protams, rodas jautājumi, kā to dara, kāda ir darbu secība, kas ir jāzina pirms uzsākt darbu, kas būtu jāzina par bilžu kvalitāti un citi jautājumi, lai rezultātā par darbu būtu prieks.

Sākotnēji, lai sāktu veidot savu pirmo projektu, ir jāreģistrējas un jāizveido savs profils Picture Happy vietnē.Pēc tam,, jāseko zemāk minētajiem soļiem un jāveic minētās darbības:

1.
Bilžu atlasīšana un augšupielāde

Atlasiet bildes, kuras vēlaties izmantot foto produktā, vai arī foto izdruku pasūtījumā un augšupielādējiet tās savā profilā. Lai rezultāts būtu labs, svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvas bildes. Ir iespēja, arī jau izdrukātas bildes ieskenēt.

2.
Foto produkta veidošana

Kad bildes ir Jusu profilā, tad izvēlieties, kuru produktu vēlaties veidot - fotogrāmatu, kalendāru, kanvu vai arī vēlaties pasūtīt foto izdrukas - ejiet uz attiecīgo sadaļu.

Pēc tam, izvēlieties konkrēto produkta veidu un klikšķiniet uz pogu "Veidot ...", tad nonāksiet produktu izveides redaktorā, kur Jūs veidosiet savu produktu.

3.
Pasūtīšana

Kad produkts ir izvedots un pārbaudīts, pievienojiet to savam pirkumu grozam. Grozam iespējams pievienot jebkādu skaitu produktu.

Lai pasūtītu, atveriet savu pirkumu grozu un noformējiet pasūtījumu - izvēlieties piegādes veidu un adresi, maksāšanas veidu (ieskaitot atlaižu kodus, ja jums tādi ir) un pēc tam, kad esiet pārskatījuši visus ievadītos datus, apstipriniet pasūtījumu.

6 krāsu drukas process CMYK+Lc+Lm.
Šī tehnoloģija izmanto 6 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK+Lc+Lm nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna, Lc - gaiši zila, Lm - gaiša fuksīna krāsa.

4 krāsu drukas process CMYK.
Šī tehnoloģija izmanto 4 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna krāsa.

A+ drukas nianse

Dēļ tā, ka 6 krāsu drukas process spēj detalizēti attēlot smalkus objektus, krāsu pārejas un nianses, ir viena situācija, kur 6 krāsu drukas process paspilgtina problēmu bildē.

Tas attiecas uz bildēm, kur spilgtas gaismas dēļ (zibspuldzes, vai citas tiešas gaismas), kāds laukums attēlā ir pilnīgi balts jeb "izdedzināts", arī digitālajā failā šajā laukumā parasti nav pikseļu, ko drukāt. Skatiet attēlā pa labi.

Šajā gadījumā 6 krāsu druka ļoti smalki, precīzi un asi attēlos šo baltā laukuma robežu no baltā apgabala uz krāsaino, un tas neizskatīsies profesionāli un gaumīgi.

Tāpēc, iesakām šāda veida bildes neizmantot, vai arī tās apstrādāt, lai novērstu “izdedzinātos laukumus”.

Piemēri Normāla bilde
Piemēri Ar "izdedzinātu laukumu"