Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Izgatavošanas laiks

Produkti Standard
STANDARTA izgatavošanas laiks
Express
STEIDZAMĪBAS pakalpojums
Fotogrāmatas
Kalendāri
5 - 7 pilnas darba dienas
no apmaksas saņemšanas dienas
EKSPRESS:
3 pilnas darba dienas
SUPER EKSPRESS:
2 pilnas darba dienas
Standarta foto izdrukas 3 - 4 pilnas darba dienas
no apmaksas saņemšanas dienas

*Izlasiet vairāk par foto izdruku izgatavošanas laiku šeit
**Akciju laikā un neilgu laiku pēc akciju beigām, pasūtīto foto izdruku izgatavošanas laiks var būt ilgāks par norādīto.
---------
Kanvas 5 - 7 pilnas darba dienas
no apmaksas saņemšanas dienas
EKSPRESS:
3 pilnas darba dienas
SUPER EKSPRESS:
2 pilnas darba dienas
Dāvanu kartes
Iepakojums
Pieejama apmaksas dienā ---------
XXL izdrukas 5 - 7 pilnas darba dienas
no apmaksas saņemšanas dienas
---------
Viesu grāmatas 3 - 4 pilnas darba dienas
no apmaksas saņemšanas dienas
EKSPRESS:
3 pilnas darba dienas
SUPER EKSPRESS:
2 pilnas darba dienas
Plānotais pasūtījuma saņemšanas laiks
Pasūtīšana un apmaksa Izgatavošanas laiks Piegādes laiks Saņemšana
Kopējais laiks līdz pasūtījuma saņemšanai

STEIDZAMĪBAS PAKALPOJUMS

EKSPRESS papildus maksa 7 EUR + 3% no Pirkumu Groza kopsummas. Pasūtījums būs gatavs saņemšanai 3-jā darba dienā, rēķinot no dienas, kad nauda par pasūtījumu ir saņemta Picture Happy kontā.
SUPER EKSPRESS papildus maksa 7 EUR + 12% no Pirkumu Groza kopsummas. Pasūtījums būs gatavs saņemšanai 2-jā darba dienā, rēķinot no dienas, kad nauda par pasūtījumu ir saņemta Picture Happy kontā.

PASŪTĪJUMA NODOŠANA UZ RAŽOŠANU

Pasūtījumi tiek nodoti uz ražošanu, tiklīdz ir iegūts apstiprinājums par apmaksas saņemšanu Picture Happy kontā. Ja apmaksa par pasūtījumu parādās Picture Happy bankas kontā līdz pl.12:00 konkrētajā dienā, tad šī diena tiks uzskatīta par pirmo dienu, kad pasūtījums ir nodots ražošanā.

Ja pasūtījums apmaksāts ar bankas norēķinu karti, tad apmaksas diena ir pasūtījuma izdarīšanas diena.

SVĒTKU DIENAS

Brīvdienās un svētku dienās ir iespējams veikt pasūtījumus un to apmaksu. Izgatavošana apmaksātiem pasūtījumiem tiek uzsākta nākošajā darba dienā.

FOTO IZDRUKU IZGATAVOŠANAS LAIKS

Foto izdruku izgatavošanas laiks dinamiski mainās atkarībā no saražojamo bilžu skaita konkrētajā brīdī. Informācija par to mājas lapā tiek atjaunota vienu reizi stundā.
Lai zinātu pareizo foto izdruku izgatavošanas laiku Jūsu pasūtījumam, Jums nepieciešams skatīties mājas lapā sadaļā "Izgatavošanas laiks" tad, kad veicat sava pasūtījuma apmaksu.

Izgatavošanas laiks ir redzams arī pie pasūtījuma veikšanas Pirkumu Grozā, taču šeit norādītais izgatavošanas laiks attieksies uz Jūsu pasūtījumu tikai tādā gadījumā, ja pasūtījumu apmaksāsiet uzreiz - ar bankas karti vai Hanzanet (vai dāvanu karti).

Ja apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu, tad izgatavošanas laiks tiek aprēķināts un fiksēts tajā brīdī, kad apmaksa ir reģistrēta mūsu sistēmā (ar bankas pārskaitījumu apmaksātie pasūtījumi tiek pārbaudīti un atzīmēti katru darba dienu).

6 krāsu drukas process CMYK+Lc+Lm.
Šī tehnoloģija izmanto 6 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK+Lc+Lm nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna, Lc - gaiši zila, Lm - gaiša fuksīna krāsa.

4 krāsu drukas process CMYK.
Šī tehnoloģija izmanto 4 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna krāsa.

A+ drukas nianse

Dēļ tā, ka 6 krāsu drukas process spēj detalizēti attēlot smalkus objektus, krāsu pārejas un nianses, ir viena situācija, kur 6 krāsu drukas process paspilgtina problēmu bildē.

Tas attiecas uz bildēm, kur spilgtas gaismas dēļ (zibspuldzes, vai citas tiešas gaismas), kāds laukums attēlā ir pilnīgi balts jeb "izdedzināts", arī digitālajā failā šajā laukumā parasti nav pikseļu, ko drukāt. Skatiet attēlā pa labi.

Šajā gadījumā 6 krāsu druka ļoti smalki, precīzi un asi attēlos šo baltā laukuma robežu no baltā apgabala uz krāsaino, un tas neizskatīsies profesionāli un gaumīgi.

Tāpēc, iesakām šāda veida bildes neizmantot, vai arī tās apstrādāt, lai novērstu “izdedzinātos laukumus”.

Piemēri Normāla bilde
Piemēri Ar "izdedzinātu laukumu"