Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Kas ir Kanva…

Kanva ir audekls, uz kura glezno gleznotāji. Pirms gleznošanas audeklu uzvelk uz apakšrāmja, lai tas būtu gluds un stingrs, un tad sāk gleznot.

Picture Happy piedāvā Jums izveidot jūsu bildes tā, ka tās izskatās kā īsta glezna - bilde uz Kanvas.

Dažādi izmēri

Kanvas piedāvājam izgatavot dažādos izmēros. Standarta piedāvājumā ir 16 izmēri, kurus vienmēr turam mūsu noliktavā. Precīzus izmērus skatiet sadaļā "Cenas un izmēri". Pastāv arī iespēja pasūtīt nestandarta izmērus. Par nestandarta izmēriem, lūdzam interesēties pa e-pastu: info@picturehappy.lv

Kombinācijas

Kanvas interjerā var izmantot arī kombinācijās, piemēram, vienas lielas kanvas vietā liekot trīs mazākas, tādējādi veidojot istabā citu noskaņu.

Pastāv arī iespēja vienu bildi sadalīt uz vairākiem kanvas rāmjiem. Ja vēlaties šādu risinājumu, lūdzam interesēties pa e-pastu:info@picturehappy.lv

Picture Happy Kanva - bilde uz auduma, kas uzvilkts uz koka apakšrāmja.

Vispirms bilde tiek izdrukāta augstā foto kvalitātē uz kanvas auduma. Pēc tam to uzvelk un piestiprina pie speciāla veidota koka apakšrāmja. Rezultātā, izdrukātā bilde kļūst ļoti līdzīga gleznai, papildus, iegūstot telpiskumu un emocionālu dzīvīgumu.

Kanva - stilīgs interjera elements

Kanva ir ļoti efektīgs veids kā iedot interjeram vajadzīgās noskaņas akcentus. Akcentu iespaids būs atkarīgs no kanvu izmēra un skaita, no izvēlētajiem attēliem un izvietojuma telpā.

Oriģināla dāvana

Kanva būs interesanta un neikdienišķa, pat patīkami pārsteidzoša dāvana gan draugiem, mīļotajiem un tuviniekiem, gan kolēģiem un biznesa partneriem.

Bildes

Bilžu izvēle, ko likt uz kanvām, nav ierobežota. Jūs varat izvēlēties savas bildes, vai arī internetā no foto galerijām iegādāties sev tīkamas bildes, ko fotografējuši citi. Bilžu cenas interneta foto galerijās ir dažādas, taču ļoti pieņemamas cenas piedāvā šādas galerijas: www.istockphoto.com, www.fotolia.com, www.fotosearch.com.