Kanvas audums

Kanvas izgatavošanai izmanto speciālu kanvas audumu, kas tiek ražots īpaši šādam nolūkam, lai to apdrukātu un uzstieptu. Tam ir sava virsmas tekstūra, kā jau audumam. Pēc savas faktūras, audums ir vidēja biezuma, tāpēc tas ir izturīgs savā kalpošanā.

Druka un krāsas

Kanvas druka tiek veikta ar īpašu drukas iekārtu, kas izdrukā nodrošina augstu fotokvalitāti gan pamattoņu, gan pustoņu attēlojumā. Iespējamo krāsu gamma ir ļoti plaša, nodrošinot gan košumu, kur nepieciešams, gan vienmērīgas pustoņu un bēša krāsu pārejas.

Canvas Canvas

Uzvilkšana

Pēc izdrukas, kanva tiek apgriezta un uzvilkta uz pasūtītā izmēra koka apakšrāmja. Lai kanvu kvalitatīvi un precīzi uzvilktu, bilde tiek drukāta 2.5 - 3 cm lielāka par rāmi uz katru malu. Uzvilktā kanva pie rāmja tiek piestiprināta ar skavām.

Apakšrāmis

Koka apakšrāmis tiek izgatavots no bezzaru kokmateriāla. Izmantotais savienojuma veids nodrošina rāmja stingrumu un stūru leņķa precizitāti. Rāmja dziļums ir 2,5 cm.

Stiprināšana pie sienas

Kanvu pie sienas pamatā var piestiprināt 3 veidos:

1) mazākiem rāmjiem - ar vienu nagliņu sienā, kur kanvu pakarina uz nagliņas aiz rāmja muguras pa vidu.

2) lielākiem rāmjiem - ar divām nagliņām sienā. Kanvu pakarina uz abām nagliņām (jāseko līdzi, lai nagliņu augstums būtu nolīmeņots ar līmeņrādi).

3) maziem un vidējiem rāmjiem - aizmugurē pie rāmja piestiprina aukliņu, sienā iedzen nagliņu, uz kuras pakarina kanvu ar aukliņas palīdzību.

Šie ir tikai daži varianti. Ikviens stiprināšanu var veikt pēc saviem ieskatiem.