Fotogrāmatas

Personalizētu fotogrāmatu skaistums slēpjas tajā, ka tā sniedz lielisku veidu kā vienkopus apkopot un saglabāt savas atmiņas par piedzīvojumiem no dažādiem svarīgiem dzīves gadījumiem. Sākot no ceļojumiem lidz kāzu svinībām, grāmatām par bērnu pieaugšanu līdz ģimenes hronikai un daudz citu notikumu mūsu dzīvēs.

 • Mika
  New Mika līmēts iesējums. 20 x 25 cm.
  No 8.94 14.90 (-40%) ZESTY
 • Classic
  New Classic cietie vāki. 29 x 22 cm.
  No 13.93 19.90 (-30%) ZESTY
 • Hetti
  New Hetti cietie vāki. 22 x 21 cm.
  No 13.93 19.90 (-30%) ZESTY
 • Bella
  New Bella cietie vāki. 29 x 28 cm.
  No 22.33 31.90 (-30%) ZESTY
 • Inst
  New Inst Iesiets ar spirāli. 15 x 15 cm.
  No 10.43 14.90 (-30%) ZESTY
 • Rossa
  New Rossa mīkstie vāki. 21 x 21 cm.
  No 8.33 11.90 (-30%) ZESTY

Izveidot savu fotogrāmatu ir viegli

1
Pievieno savas bildes

Viegli augšupielādē savas bildes no datora, telefona, foto kameras un Instagram.

2
Izveido savu grāmatu

Izkārto bildes, tās vienkārši ievelkot grāmatas lappusēs. Pēc izvēles pievieno tekstus un fona stilus.

3
Pasūti un apmaksā

Pievieno savu grāmatu pirkumu grozam, pabeidz pasūtījumu un grāmata drīz vien jau būs ceļā pie Jums.

Nozīmīgas atmiņas fotogrāmatā katram dzīves gadījumam?

Personalizētu fotogrāmatu skaistums slēpjas tajā, ka tā sniedz lielisku veidu kā vienkopus apkopot un saglabāt savas atmiņas par piedzīvojumiem no dažādiem svarīgiem dzīves gadījumiem. Sākot no ceļojumiem lidz kāzu svinībām, grāmatām par bērnu pieaugšanu līdz ģimenes hronikai un daudz citu notikumu mūsu dzīvēs.

Grāmata ar Jūsu foto stāstu

Tas ir jauns un brīnišķīgs veids kā sakārtot un saglabāt sev tuvas atmiņas un nozīmīgus notikumus, kā piemēram, bērniņa piedzimšana un ienākšana ģimenē, kristības, laulības, ceļojumi u.c. notikumi.

Brīnišķīga un patiesi sirsnīga dāvana, kas iepriecinās tās saņēmēju.

Ir jauki iepriecināt sev mīļus cilvēkus, mammas, tētus, brāļus un māsas, vecmāmiņas un vectētiņus, draugus un otrās pusītes, ar īpašu, Jūsu izdomātu un izveidotu fotogrāmatu, kas liks viņu sejai atplaukt smaidā :)

Fotogrāmata ir lielisks veids kā saglabāt ceļojuma piedzīvojumus.

Ar fotogrāmatu gremdēties ceļojumu atmiņās ir patīkami un aizraujoši. Tās brīnišķīgā iespēja brīvi izvēlēties dažādus bilžu izkārtojumus kopā ar pievienotajiem notikumu aprakstiem ļauj lasītājam vēlreiz domās atgriezties savu ceļojumu piedzīvojumos.

Patīkami pastāstīt un parādīt.

Ar fotogrāmatu ir patīkami parādīt un pastāstīt saviem tuviniekiem vai draugiem par dažādiem nozīmīgiem pasākumiem, notikumiem, jautriem brīžiem vai ceļojumu piedzīvojumiem. Lasītājam būs ļoti aizraujoši apskatīt bildes interesantos sakārtojumos kopā ar stāstu papildinošiem komentāriem.

Fotogrāmata jūsu skaistākajām atmiņām

Lai arī mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība ir ieviesuši savas korekcijas cilvēku ikdienas paradumos, tomēr fotogrāfijām un to uzņemšanai joprojām ir liela nozīme- tas ir lielisks veids, kā saglabāt atmiņas par skaistākajiem dzīves mirkļiem. Bez šaubām, lielākā daļa fotogrāfiju tā arī paliek mūsdienu cilvēka viedtālrunī vai datorā, taču tiem, kuri šīs atmiņas vēlas saglabāt taustāmākā formātā, saistoša šķiet fotoalbumu izgatavošana. Un ne velti – foto albums ir ērti parādāms ciemiņiem, turklāt tas ir arī lielisks veids, kā saglabāt fotogrāfijas nākamajām paaudzēm.

Pieaugot tehnoloģiju attīstībai, mainās arī tendences šajā jomā – labākās atmiņas var glabāt ne tikai klasiskie foto albumi, bet arī mūsdienīgāks risinājums - foto grāmata. Tai ir visdažādākās variācijas, tādēļ fotogrāmata vienkārši pielāgojama visām prasībām.

Dažādas iespējas visām gaumēm

Fotogrāmatu katrs var veidot pēc saviem ieskatiem – piemēram, kā ģimenes gadagrāmatu, ceļojuma, kāzu vai kādu citu svarīgu notikumu apskatu. Liela daļa cilvēku ar savas dzīves skaistākajiem mirkļiem labprāt dalās sociālajos tīklos – taču, ja vēlies, lai attēli aplūkojami ne tikai virtuālajā vidē, stilīgs risinājums var būt Instagram grāmata, kurā apvienot īpašākos mirkļus un aizraujošākos piedzīvojumus. Instagram grāmata var kļūt arī par īpašu dāvanu kādam aizrautīgam šīs mūsdienās populārās vietnes lietotājam – jums tikai jāizvēlas skaistākie fotomirkļi un jānoformē atbilstoši savām vēlmēm.

Pateicoties daudzveidīgajām iespējām, katrs var radīt unikālu un neatkārtojamu fotogrāmatu. Mēs piedāvājam iespēju izvēlēties fotogrāmatas:

 • Veidu, izmēru, vāku tipu
 • Papīra veidu
 • Lappušu skaits
 • Noformējumu – dažādus krāsu salikumus, fona zīmējumus, rāmīšu veidus utt.
 • Teksta šriftu un izmēru

Esam parūpējušies par to, lai fotogrāmatas izveide būtu maksimāli vienkārša – atlasiet fotoattēlus, ko vēlaties redzēt grāmatā, lejupielādējiet tos mūsu interneta vietnē, sakārtojiet un noformējiet fotogrāfijas atbilstoši savām iecerēm un, ja nepieciešams, papildiniet ar tekstu. Kad tas izdarīts, vēlreiz pārliecinieties, ka viss ir kārtībā, un veiciet pasūtījumu! Un, lūk – pavisam drīz fotogrāmata jau būs ceļā pie jums!

Kvalitāte un īpaši piedāvājumi

Mēs rūpējamies ne vien par to, lai fotogrāmata labi izskatītos, bet arī būtu izturīga un priecētu ilgi. Katras fotogrāmatas izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvus materiālus un augstas izšķirtspējas druku. Apzinoties dažādās klientu prasības, piedāvājam izvēlēties drukas līmeni (labs un vēl labāks), kā arī papīra veidu. Tātad grāmatu druka noris, ņemot vērā katra klienta individuālās prasības. Atšķiras arī veidi, kā notiek grāmatas iesiešana – piemēram, Instagram grāmata tiek iesieta ar melnu spirāli, kas ne vien labi izskatās, bet arī ļauj ērti aplūkot katru grāmatas lapaspusi. Cita veida fotogrāmatu lapaspuses tiek līmētas.

Lai vairotu grāmatu un fotostāstu veidošanas prieku, piedāvājam arī citas lieliskas iespējas: skaistus iesaiņojumus, lai izveidotā grāmata būtu jau gatava dāvināšanai, kā arī īpašas atlaides un citus bonusus!

Personalizēta foto grāmata ir lielisks un mūsdienīgs veids kā saglabāt skaistākās atmiņas. Turklāt tas ir arī ērts veids, kā dalīties tajās ar draugiem un radiem! Izmanto iespēju – radi pats savu ekskluzīvo fotogrāmatu, kuras autori esi Tu pats!