Beigu termiņš:
Grāmatu kaudze
-40%
Klases gada grāmatām
Pasūti vismaz 10 vai vairāk kopijas un izmanto atlaižu kodu SCHOOL2024.
Piedāvājums attiecas uz fotogrāmatām CLASSIC, HETTI un BELLA.
Izveido grāmatu
Derīgs līdz: 01.07.2024

Iedvesmojies

Lai grāmatas saturs būtu interesantāks, iesakām iekļaut gan klases vai grupiņas kopbildi, gan katra bērna portretu un nelielu raksturojumu. Atlasi bildes no kopīgajiem pasākumiem, konkursiem, ekskursijām un ikdienas nodarbībām. Neaizmirsti pievienot arī skolotāju foto un viņu vēlējumus bērniem nākotnē.

Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums
Izlaiduma grāmata
1
Izvēlies grāmatas veidu
Klases gada grāmatām pieejami 3 grāmatu veidi - Classic, Hetti un Bella cietajos vākos. Visiem grāmatu veidiem pieejami fotovāki, kā arī ir iespēja izvēlēties arī kādu no dekoratīvajiem vāku materiāliem.
2
Izveidot Fotogrāmatu
Kad fotogrāmata ir gatava, ievieto to grozā un ievadi kopiju skaitu. ( minimums 10 vienības)
3
Noformējiet pasūtījumu
Pirkuma groza 3 solī ievadi akcijas kodu SCHOOL2024 un saņem atlaidi.

Ir jautājumi?

Ja šeit neatrodat atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, droši sazinieties ar mums pa e-pastu, telefonu vai rakstot čatā.

Cik lappuses iespējams pievienot fotogrāmatai?
Fotogrāmatu veidiem Classic, Hetti un Bella iespējams pievienot līdz pat 150 lapaspusēm.Vai vienā pasūtījumā iespējams kombinēt vairākus grāmatu veidus?
Nē. Atlaižu kods ir piemērojams vienam grāmatas veidam, sākot ar 10 identiskām vienībām.Kur varu apskatīt kopējās pasūtījuma izmaksas?
Atlaide pasūtījumam tiek piemērota tikai pēc atlaižu koda ievades pirkumu groza trešajā solī. Pēc šī soļa tiks parādīts pasūtījuma kopsavilkums un gala summa, kas jau ietver piemērojamās atlaides.Vai šo atlaidi varu kombinēt ar citām?
Nē. Šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām un atlaidēm, kā arī šī atlaide nesummējas ar apjoma un lojalitātes atlaidēm.