Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.
-25% fotogrāmatām. Kods HAPPY
Grāmatu kaudze
-40%
Klases gada grāmatām
Pasūti vismaz 10 kopijas ar
CLASSIC, HETTI vai ROSSA
fotogrāmatām un izmanto atlaižu kodu CLASS2020
Izveido grāmatu
Derīgs līdz: 03.08.2020

Iedvesmojies

Lai grāmatas saturs būtu interesantāks, iesakām iekļauj gan klases vai grupiņas kopbildi, gan katra bērna portretu un nelielu raksturojumu. Atlasi bildes no kopīgajiem pasākumiem, konkursiem, ekskursijām un ikdienas nodarbībām. Neaizmirsti pievienot arī skolotāju foto un viņu vēlējumus bērniem nākotnē.

Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums
Izlaiduma grāmata
1
Izvēlies grāmatas veidu
Klases gada grāmatām pieejami 3 grāmatu veidi, no tiem divi - Classic un Hetti cietajos vākos un Rossa mīkstajos vākos. Visiem grāmatu veidiem pieejami fotovāki, Classic un Hetti iespēja izvēlēties arī kādu no dekoratīvajiem vāku materiāliem.
2
Izveido grāmatu
Kad fotogrāmata ir gatava, ievieto to grozā un ievadi kopiju skaitu. ( minimums 10 vienības)
3
Veic pasūtījumu
Pirkuma groza 3 solī ievadi akcijas kodu CLASS2020 un saņem atlaidi.

Ir jautājumi?

Ja šeit neatrodat atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, droši sazinieties ar mums pa e-pastu, telefonu vai rakstot čatā.

Cik lappuses iespējams pievienot fotogrāmatai?
Fotogrāmatu veidiem Classic un Hetti iespējams pievienot līdz pat 150 lapaspusēm, fotogrāmatai Rossa līdz 62Vai vienā pasūtījumā iespējams kombinēt vairākus grāmatu veidus?
Nē. Atlaižu kods ir piemērojams vienam grāmatas veidam, sākot ar 10 identiskām vienībām.Kur varu apskatīt kopējās pasūtījuma izmaksas?
Atlaide pasūtījumam tiek piemērota tikai pēc atlaižu koda ievades pirkumu groza trešajā solī. Pēc šī soļa tiks parādīts pasūtījuma kopsavilkums un gala summa, kas jau ietver piemērojamās atlaides.Vai šo atlaidi varu kombinēt ar citām?
Nē. Šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām un atlaidēm, kā arī šī atlaide nesummējas ar apjoma un lojalitātes atlaidēm.