-25% fotogrāmatām. Kods PANCAKES
Grāmatu kaudze
-40%
Klases gada grāmatām
Pasūti vismaz 10 kopijas ar
CLASSIC vai HETTI
fotogrāmatām un izmanto atlaižu kodu CLASS2021
Izveido grāmatu
Derīgs līdz: 30.06.2021

Iedvesmojies

Lai grāmatas saturs būtu interesantāks, iesakām iekļauj gan klases vai grupiņas kopbildi, gan katra bērna portretu un nelielu raksturojumu. Atlasi bildes no kopīgajiem pasākumiem, konkursiem, ekskursijām un ikdienas nodarbībām. Neaizmirsti pievienot arī skolotāju foto un viņu vēlējumus bērniem nākotnē.

Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums Klases gada grāmatas atvērums
Izlaiduma grāmata
1
Izvēlies grāmatas veidu
Klases gada grāmatām pieejami 2 grāmatu veidi - Classic un Hetti cietajos vākos. Visiem grāmatu veidiem pieejami fotovāki, kā arī ir iespēja izvēlēties arī kādu no dekoratīvajiem vāku materiāliem.
2
Izveido grāmatu
Kad fotogrāmata ir gatava, ievieto to grozā un ievadi kopiju skaitu. ( minimums 10 vienības)
3
Veic pasūtījumu
Pirkuma groza 3 solī ievadi akcijas kodu CLASS2021 un saņem atlaidi.

Ir jautājumi?

Ja šeit neatrodat atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, droši sazinieties ar mums pa e-pastu, telefonu vai rakstot čatā.

Cik lappuses iespējams pievienot fotogrāmatai?
Fotogrāmatu veidiem Classic un Hetti iespējams pievienot līdz pat 150 lapaspusēmVai vienā pasūtījumā iespējams kombinēt vairākus grāmatu veidus?
Nē. Atlaižu kods ir piemērojams vienam grāmatas veidam, sākot ar 10 identiskām vienībām.Kur varu apskatīt kopējās pasūtījuma izmaksas?
Atlaide pasūtījumam tiek piemērota tikai pēc atlaižu koda ievades pirkumu groza trešajā solī. Pēc šī soļa tiks parādīts pasūtījuma kopsavilkums un gala summa, kas jau ietver piemērojamās atlaides.Vai šo atlaidi varu kombinēt ar citām?
Nē. Šo atlaidi nevar apvienot ar citām akcijām un atlaidēm, kā arī šī atlaide nesummējas ar apjoma un lojalitātes atlaidēm.