Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Izlaiduma un gada grāmatas


Ir jauki, ik pa laikam, pāršķirstīt savas klases grāmatas vai bērnudārza izlaiduma grāmatu, lai atcerētos tos laikus.

Klases gada grāmatas


Tikai retais, varbūt, ir tāds, kurš nekad nav gremdējies atmiņās par savu skolu, tā laika piedzīvojumiem, klases biedriem, domājot, kas tie bija, kādi viņi izskatījās un kā viņus sauca. Tiem, kuriem ir gada grāmatas, vai tās būtu no skolas, vai arī no savas klases, ir paveicies, jo viņiem tas ir tik vienkārši, kā paņemt klases gada grāmatu un izbaudīt jaukās atmiņas par skolas laiku. Tikai pēc vairākiem gadiem, kad esam vecāki, to patiesi novērtējam, ka toreiz veltījām laiku un izveidojām savas klases gada grāmatu.

    Bērnudārza izlaiduma grāmatas


    Tas ir tik patīkami savādi un reizē arī priecīgi, ja tev ir iespēja paskatīties uz sevi, kad biji mazs un gāji bērnudārzā. Varbūt tikai nedaudziem ir tāda atmiņa, ka spēj atcerēties visus tos bērnus, ar ko gāja vienā bērnudārza grupiņā, taču ir ļoti ticams, ka ikviens vēlētos atcerēties šo laiku. Bērnudārza izlaiduma grāmata ir ideāls risinājums, lai jebkurā laikā varētu atsaukt atmiņā bērnudārza laikus, grupiņas biedrus, viņu vārdus un sejas, kā arī skolotājus.