Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Izlaiduma un gada grāmatas


Ir jauki, ik pa laikam, pāršķirstīt savas klases grāmatas vai bērnudārza izlaiduma grāmatu, lai atcerētos tos laikus.

  Klases gada grāmatas


  Tikai retais, varbūt, ir tāds, kurš nekad nav gremdējies atmiņās par savu skolu, tā laika piedzīvojumiem, klases biedriem, domājot, kas tie bija, kādi viņi izskatījās un kā viņus sauca. Tiem, kuriem ir gada grāmatas, vai tās būtu no skolas, vai arī no savas klases, ir paveicies, jo viņiem tas ir tik vienkārši, kā paņemt klases gada grāmatu un izbaudīt jaukās atmiņas par skolas laiku. Tikai pēc vairākiem gadiem, kad esam vecāki, to patiesi novērtējam, ka toreiz veltījām laiku un izveidojām savas klases gada grāmatu.

   Bērnudārza izlaiduma grāmatas


   Tas ir tik patīkami savādi un reizē arī priecīgi, ja tev ir iespēja paskatīties uz sevi, kad biji mazs un gāji bērnudārzā. Varbūt tikai nedaudziem ir tāda atmiņa, ka spēj atcerēties visus tos bērnus, ar ko gāja vienā bērnudārza grupiņā, taču ir ļoti ticams, ka ikviens vēlētos atcerēties šo laiku. Bērnudārza izlaiduma grāmata ir ideāls risinājums, lai jebkurā laikā varētu atsaukt atmiņā bērnudārza laikus, grupiņas biedrus, viņu vārdus un sejas, kā arī skolotājus.

    6 krāsu drukas process CMYK+Lc+Lm.
    Šī tehnoloģija izmanto 6 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

    CMYK+Lc+Lm nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna, Lc - gaiši zila, Lm - gaiša fuksīna krāsa.

    4 krāsu drukas process CMYK.
    Šī tehnoloģija izmanto 4 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

    CMYK nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna krāsa.

    A+ drukas nianse

    Dēļ tā, ka 6 krāsu drukas process spēj detalizēti attēlot smalkus objektus, krāsu pārejas un nianses, ir viena situācija, kur 6 krāsu drukas process paspilgtina problēmu bildē.

    Tas attiecas uz bildēm, kur spilgtas gaismas dēļ (zibspuldzes, vai citas tiešas gaismas), kāds laukums attēlā ir pilnīgi balts jeb "izdedzināts", arī digitālajā failā šajā laukumā parasti nav pikseļu, ko drukāt. Skatiet attēlā pa labi.

    Šajā gadījumā 6 krāsu druka ļoti smalki, precīzi un asi attēlos šo baltā laukuma robežu no baltā apgabala uz krāsaino, un tas neizskatīsies profesionāli un gaumīgi.

    Tāpēc, iesakām šāda veida bildes neizmantot, vai arī tās apstrādāt, lai novērstu “izdedzinātos laukumus”.

    Piemēri Normāla bilde
    Piemēri Ar "izdedzinātu laukumu"