Viegli pasūtīt:

1

Pievieno savas bildes

2

Choose settings

3

Pasūti un apmaksā

Standarta foto izdrukas

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

10 x 15 cm no 0.074 0.08 (-8%)

Papīrs

Fujifilm Crystal Archive photo paper 210 gsm. Gloss or Matte finish.

Iespējas

  • Add borders.
  • Change color scheme.
  • Use automatic image enhancing.
  • Automatic and manual cropping of photos.

For best quality

For photos that have been processed and enhanced with special software we recommend to turn off the automatic image enhancing option, and for best results to choose Premium prints

Gift boxes for Photo prints

Mūsu piedāvājumā arī dāvanu kastītes fotogrāfiju uzglabāšanai. Tās ne vien labi izskatīsies plauktā, bet arī gādās, lai fotogrāfijas nepazūd un neapbružājas. Fotogrāfijas, kas ievietotas šādā kastītē, var kļūt arī par neaizmirstamu un stilīgu pārsteigumu svētkos!

Shop beautiful gift boxes for photographs >

Dāvanu kastes ELEGANT
ELEGANT
Dāvanu kastes MOCCO
MOCCO
Dāvanu kastes MEJA
MEJA

Foto druka - Fotogrāfiju izgatavošana

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

Augstas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas

Mūsu piedāvājumā dažādu veidu fotogrāfiju izgatavošana – izdrukāsim Jūsu bildes uz augstākās kvalitātes foto papīra nepieciešamajā izmērā. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām varm nodrošināt dažādu veidu un formātu attēlu izdruku, palīdzot īstenot visdažādākās klientu ieceres. Fotogrāfiju drukāšanai izmantojam tikai Fujifilm foto laboratorijas un Fujifilm, īpaši arhivēšanai veidoto, standarta foto izdruku fotopapīru.

Viegli pasūtīt

  • Pievieno savas bildes.
  • Sagatavo pasūtījumu ar mūsu foto izdruku tiešsaistes pasūtīšanas rīku.
  • Nosūti savu pasūtījumu un veic apmaksu.

Ērti veikt pasūtījumu ar mūsu foto izdruku pasūtīšanas rīku internetā: Izvēlies matētu vai glancētu papīru, baltu vai melnu rāmīti, vai arī bez rāmīša. Bilžu kadrēšana: piedāvājam iespēju pašam kadrēt.

Zemas cenas katru dienu augstas kvalitātes standarta foto izdrukām! Ļoti pIeejamas cenas un ērti pasūtāmas.