Viegli pasūtīt:

1

Pievieno savas bildes

2

Izvēlieties iestatījumus

3

Pasūti un apmaksā

Standarta foto izdrukas

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

10 x 15 cm no 0.074 0.10 (-26%)

Papīrs

Fujifilm Crystal Archive foto papīrs, 210g biezs Glancēta vai matēta virsma

Iespējas

  • Pievienot rāmīti
  • Mainīta bildes krāsu.
  • Automātiskā attēlu uzlabošana.
  • Izvēlieties auto kadrējuma veidu un/vai veiciet konkrētām bildēm kadrējumu manuāli.

Labākai kvalitātei

Bildēm, kam ir veikta pēcapstrāde un uzlabošana ar speciālu programmatūru, iesakām atslēgt automātisko attēla uzlabošanas (Korekcija) iespēju, un vēl labākam rezultātam iesakām izvēlēties Premium izdrukas Premium foto izdrukas

Dāvanu kastes foto izdrukām

Mūsu piedāvājumā arī dāvanu kastītes fotogrāfiju uzglabāšanai. Tās ne vien labi izskatīsies plauktā, bet arī gādās, lai fotogrāfijas nepazūd un neapbružājas. Fotogrāfijas, kas ievietotas šādā kastītē, var kļūt arī par neaizmirstamu un stilīgu pārsteigumu svētkos!

Iegādājieties skaistas dāvanu kastes fotogrāfijām >

Dāvanu kastes ELEGANT
ELEGANT
Dāvanu kastes MOCCO
MOCCO
Dāvanu kastes MEJA
MEJA

Foto druka - Fotogrāfiju izgatavošana

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

Augstas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas

Mūsu piedāvājumā dažādu veidu fotogrāfiju izgatavošana – izdrukāsim Jūsu bildes uz augstākās kvalitātes foto papīra nepieciešamajā izmērā. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām varm nodrošināt dažādu veidu un formātu attēlu izdruku, palīdzot īstenot visdažādākās klientu ieceres. Fotogrāfiju drukāšanai izmantojam tikai Fujifilm foto laboratorijas un Fujifilm, īpaši arhivēšanai veidoto, standarta foto izdruku fotopapīru.

Viegli pasūtīt

  • Pievieno savas bildes.
  • Sagatavo pasūtījumu ar mūsu foto izdruku tiešsaistes pasūtīšanas rīku.
  • Nosūti savu pasūtījumu un veic apmaksu.

Visērtāk un precīzāk veikt pasūtījumu, izmantojot mūsu tiešsaistes foto izdruku pasūtīšanas redaktoru Izvēlies matētu vai glancētu papīru, baltu vai melnu rāmīti, vai arī bez rāmīša. Bilžu kadrēšana: piedāvājam iespēju pašam kadrēt.

Zemas cenas katru dienu augstas kvalitātes standarta foto izdrukām! Ļoti pIeejamas cenas un ērti pasūtāmas.