Viegli pasūtīt:

1

Pievieno savas bildes

2

Izvēlieties iestatījumus

3

Pasūti un apmaksā

Standarta foto izdrukas

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

10 x 15 cm no 0.10 0.12 (-20%)

report Ievērībai! Klients ir pilnībā atbildīgs par izdruku rezultātu un kvalitāti, ja viņš izvēlas pasūtīt pārāk apstrādātus attēlus, īpaši, ja attēli ir pārasināti ("over-sharpened"). Lasiet mūsu rekomendācijas >
 • add_circle

  vienmēr labākā cena un gudrs ietaupījums

 • add_circle

  perfekta izvēle ikdienas bildēm

 • add_circle

  klasiskas foto laboratorijas izdrukas

 • add_circle

  40+ miljoni izdrukātu bilžu

Papīrs

210gsm fotopapīrs. Glancēta vai matēta virsma.

Iespējas

 • Pievienot rāmīti
 • Mainīta bildes krāsu.
 • Automātiskā attēlu uzlabošana.
 • Izvēlieties auto kadrējuma veidu un/vai veiciet konkrētām bildēm kadrējumu manuāli.

Izmēri

 • Pie katra, no bilžu izdruku standarta izmēriem, iekavās norādīs precīzs izmērs.
 • Pasūtot foto izdrukas, ir jāņem vērā, ka iekārta drukas laikā bildes nedaudz palielina, lai iegūtu līdz 2 mm pārlaides uz katru malu, kas nepieciešams, lai bildēm pēc sagriešanas neveidotos baltas maliņas.

Ieteikumi par fotoattēlu izdruku kvalitāti

 • Pārāk apstrādātas un pārāk asinātas bildes

  Ja bildes ir pārāk apstrādātas datorā, viedierīcē vai foto kamerā ar dažādām iespējām, ko sniedz šodienas attēlu apstrādes programmatūras tehnoloģijas, kā piemēram, foto filtri, manipulācijas ar kontrastu, krāsu košumu un toņiem, gaišuma un tumšuma līmeņiem, un jo īpaši attēlu asuma pastiprināšana ("sharpening"), tad pieredze rāda, ka drukas iekārtas ne vienmēr spēj precīzi un kvalitatīvi izdrukā attēlot iesūtīto digitālo attēlu.

  Visbiežāk tas attiecināms uz pārasinātiem attēliem ("over-sharpened"), kas datorā izskatās labi, taču izdrukās pārasinātās objektu kontūras pastiprināti izceļas, veidojot neglītus artefaktus un neatgriezeniski pasliktina bildes kvalitāti.

  Lai nodrošinātu augstas kvalitātes izdrukas, mēs nerekomendējam drukāt šādas, pārlieku apstrādātas un pārasinātas bildes. Iesniedzot šādus drukas failus, klients pats ir pilnībā uzņemas atbildību par izdruku rezultātu un kvalitāti.

  Mūsu rekomendācija :

  1) Ja neesat pārliecināts par bilžu apstrādes intensitāti un kvalitāti, tad, pirms veikt lielāku bilžu izdruku pasūtījumu, iesakām veikt nelielu testa pasūtījumu ar dažām bildēm.

  2) Visbiežāk apstrādātas bildes varam saņemt pēc fotosesijām, kāzām un citiem svarīgiem dzīves notikumiem, kurus iemūžinājuši profesionāli fotogrāfi. Viņi zina kā pareizi apstrādāt bildes un kā panākt skaistu rezultātu, taču reizēm ir jānodala gatavais rezultāts bildēm, kas piemērots apskatīšanai ekrānā, un kas piemērots drukai. Ja zināt, ka vēlēsieties bildes drukāt, iesakām par to informēt fotogrāfu, lai bilžu apstrādi pielāgotu drukas specifikai ar mazāku attēlu asinājumu.

 • Optimāla bildes izšķirtspēja

  Optimālā izšķirtspēja foto izdrukām ir robežās no 200 līdz 300 dpi (punkti uz collu). Bildēm ar zemāku izšķirtspēju, izdrukājot, var parādīties graudainums - jo zemāka izšķirtspēja, jo graudainākas. Lielformāta izdrukām dažkārt ir pieļaujama arī zemāka izšķrtspēja no 150 līdz 200 dpi, ja paredzams, ka tie visbiežāk tiks aplūkoti no attāluma. Mēs nerekomendējam drukāt bildes ar izšķirtspēju zem 150 dpi.

 • Automātiskā attēlu uzlabošana

  Dators izmanto algoritmus, lai analizētu katra attēla kontrastu, spilgtumu un krāsu piesātinājumu, un pēc vajadzības, maigi koriģē šos parametrus. Mūsu redaktorā, pasūtot foto izdrukas, pēc noklusējuma automātiskā attēlu uzlabošana ir ieslēgta.

  Mūsu rekomendācija :

  1) pirms pasūtījuma veikšanas rūpīgi izvērtēt bilžu kvalitāti, to tumšumu, gaišumu, pēcapstrādes apjomu;

  2) veikt testa druku dažām izdrukām, ja plānojat pasūtīt ievērojamu apjomu bilžu, lai izvērtētu vai nepieciešama automātiskā attēla uzlabošana, vai tomēr to atslēgt;

  3) ja nevēlaties, ka bildes pie izdrukas procesa tiktu koriģētas, tad varat izvēlēties iespēju automātisko attēlu uzlabošanu izslēgt.

 • Matēta foto papīra izvēle

  Fotogrāfijām, kas drukātas uz matēta papīra, ir lielāks kontrasts salīdzinājumā ar druku uz glancēta papīra, vizuāli bildes padarot tumšākas.

 • Par fotogrāfiju tumšumu un gaišumu

  Pirms pasūtīt foto izdrukas, ir svarīgi novērtēt vai pasūtāmo bilžu ekspozīcija, kas redzama Jūsu ierīces ekrānā, ir pietiekama, un Jūs apmierina to gaišuma līmenis. Lai būtu samērīgi droši, ka ekrānā redzētais gaišuma līmenis līdzīgi atspoguļosies arī fiziskajās fotogrāfiju izdrukās, ir jāpievērš uzmanība sekojošam:

  1) ir jāpārliecinās, ka Jūsu ierīces ekrāna gaišuma (“brightness”) iestatījums nav pārāk tuvu maksimumam vai citādi noregulēts pārāk gaišs, jo tādējādi tas radīs Jums nepareizu priekšstatu par bilžu reālo gaišumu;

  2) ir jāatceras, ka bildes telefona vai datora ekrānā vienmēr izskatās gaišākas nekā fiziskās fotogrāfiju izdrukas, jo atšķirībā no ierīču ekrāniem, izdrukas netiek no aizmugures izgaismotas, līdz ar to tās vienmēr būs tumšākas salīdzinājumā ar bilžu attēlojumu ekrānā.

 • Melnbaltām fotogrāfijām

  Ja plānojat pasūtīt melnbaltas bildes, tad redaktorā pie pasūtīšanas, iesakām šīs bildes atlasīt un ielikt atsevišķā drukas kastē, un pie krāsu iestatījuma izvēlēties “melnbaltas”. Šādi pasūtītas bildes tiks drukātas ar īpašu drukas iestatījumu melnbaltajām bildēm, nodrošinot kvalitatīvu melnbaltā attēlojumu.
  Lūdzu, ņemiet vērā, ka šobrīd izmantotās drukas tehnoloģijas mūsu melnbaltajās foto izdrukās pieļauj iespēju, ka bildēs var būt neliela ciāna nokrāsa. Bez tam, melnbalto toņu uztvere var mainīties atkarībā no apgaismojuma, kurā apskatat izdrukas.

Dāvanu kastes foto izdrukām

Mūsu piedāvājumā arī dāvanu kastītes fotogrāfiju uzglabāšanai. Tās ne vien labi izskatīsies plauktā, bet arī gādās, lai fotogrāfijas nepazūd un neapbružājas. Fotogrāfijas, kas ievietotas šādā kastītē, var kļūt arī par neaizmirstamu un stilīgu pārsteigumu svētkos!

Iegādājieties skaistas dāvanu kastes fotogrāfijām >

Dāvanu kastes ELEGANT
ELEGANT
Dāvanu kastes MOCCO
MOCCO
Dāvanu kastes MEJA
MEJA

Foto druka - Fotogrāfiju izgatavošana

Lai arī digitālais laikmets ieviesis savas korekcijas un daudzi fotoattēli tā arī paliek datorā vai telefonā, tomēr bilžu druka vēl arvien ir labākais veids, kā saglabāt atmiņā skaistākos dzīves mirkļus.

Augstas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas

Mūsu piedāvājumā dažādu veidu fotogrāfiju izgatavošana – izdrukāsim Jūsu bildes uz augstākās kvalitātes foto papīra nepieciešamajā izmērā. Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām varm nodrošināt dažādu veidu un formātu attēlu izdruku, palīdzot īstenot visdažādākās klientu ieceres. Fotogrāfiju drukāšanai izmantojam tikai Fujifilm foto laboratorijas un Fujifilm, īpaši arhivēšanai veidoto, standarta foto izdruku fotopapīru.

Viegli pasūtīt

 • Pievieno savas bildes.
 • Sagatavo pasūtījumu ar mūsu foto izdruku tiešsaistes pasūtīšanas rīku.
 • Nosūti savu pasūtījumu un veic apmaksu.

Visērtāk un precīzāk veikt pasūtījumu, izmantojot mūsu tiešsaistes foto izdruku pasūtīšanas redaktoru Izvēlies matētu vai glancētu papīru, baltu vai melnu rāmīti, vai arī bez rāmīša. Bilžu kadrēšana: piedāvājam iespēju pašam kadrēt.

Zemas cenas katru dienu augstas kvalitātes standarta foto izdrukām! Ļoti pIeejamas cenas un ērti pasūtāmas.