Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Informācijas centrs

Klientu serviss 67132209 info@picturehappy.lv

Par Picture Happy

Picture Happy ir Latvijā populārākais serviss personalizēto foto produktu izveidei un to ražošanai. Kopā ar mums Jūs varat izmantot savas digitālās fotogrāfijas, lai izveidotu kvalitatīvus personalizētos foto produktus - fotogrāmatas cietajos un mīkstajos vākos, kalendārus, kanvas, lielformāta bildes, foto izdrukas... un citus.

Savus pakalpojumus sākām piedāvāt 2007. gadā, un kopš tā laika tie tiek nepārtraukti papildināti ar jauniem produktiem, jaunām iespējām un īpašajiem piedāvājumiem. Mēs lepojamies, ka piedāvājam klientiem augstas kvalitātes foto produktus, ieskaitot standarta foto izdrukas par ļoti izdevīgām cenām.

"Izcilība kvalitātē" ir viens no Picture Happy pamatprincipiem. Esam apņēmušies uzlabot mūsu pakalpojumus diendienā un nepārtraukti, lai varētu nodrošināt mūsu klientiem visaugstākās kvalitātes produktus un garantēt, ka, veidojot personalizētos foto produktus mūsu mājas lapā, klienti gūs vislabāko pieredzi un emocijas.

Picture Happy preču zīme pieder SIA "PH Print".

Novēlam Jums jaukus piedzīvojumus
savu mīļlietiņu izveidē!