Hello, !

E-pasta adreses autorizācija ir veiksmīga

Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus!
Turpināt

Hello, !

Atteikšanās no jaunumiem

Jūs esiet veiksmīgi atteikušies no jaunumu saņemšanas e-pastā.
Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus!
Turpināt
Ietaupi 30% uz visiem kalendāru veidiem! Ievadiet kodu: LEAF30
Piedāvājums spēkā līdz 31.10.2017
Apskatiet galeriju

Kalendāri ar Jūsu bildēm.

Jūsu izdomāti un izveidoti.

Mēs radījām kalendāru ietvarus un konstruktoru ar daudzām interesantām iespējām, taču Jūs tos veidojat par īpašiem, neatkārtojamiem kalendāriem.
Sākt veidot Cenas sākot no 11.50 EUR

Bildes mēnešu lapās.

Ievietojiet vienu vai vairākas bildes katrā mēnesī.

Jums ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko lapas maketu katram mēnesim atsevišķi. Šie maketi pieejami gan ar vienu, gan vairākām bildēm lapā. Šāda iespēja pastāv visiem mūsu piedāvātajiem kalendāru veidiem.

Fona krāsas.

Katram mēnesim cits fons.

Jūsu izvēlei piedāvājam dažādu veidu lapu fonus. Atkarībā no kalendāra veida, tie var būt gan tikai krāsa (ar neuzkrītošu rakstu vai bez), gan arī mūsu sagatavota fona bilde. Tomēr, ja Jums labāk patīk viens fons visam kalendāram - var arī tā. Plaša izvēle bilžu izkārtojumiem un fonu krāsām.

Mēneša bildei savs komentārs.

Piedod īpašu noskaņu.

Picture Happy kalendāros ir iespēja katrā mēneša lapā pievienot savu komentāru - tās varētu būt īpašas piezīmes par bildi, īss kāda notikuma apraksts šajā mēnesī, asprātīgs joks, novēlējums, vai ...

Datumu izcelšana.

Ar ierakstu.
Ar bildi.
Ar dekoru.

Teksts vai bilde datumā - tas ir ērti un viegli pamanāmi! Un ja vēl apvilkt datumu vai pievienot krāsainu dekoru? Ikdienas steigā tie palīdzēs neaizmirst svarīgus notikumus, jubilejas un citus nozīmīgus pasākumus. ! Ir jāņem vērā, ka abus datumā ievietot nevar - var ievietot vai nu tikai bildi, vai arī tikai tekstu.
Piedāvājam dažādu formu un krāsu dekorus. Par piemēru, daži no dekoriem:

Papildus lapas

Novēlējumiem un apsveikumiem.

Kalendāros ir iespēja pievienot papildus lapas - vienu pēc pirmā vāka un vienu pirms pēdējā vāka. Tās var izmantot, piemēram, apsveikuma tekstam, novēlējumiem, notikumu atzīmēšanai utt.

Papildus lapās var ievietot ne tikai tekstu, bet arī bildes, taču tas ir atkarīgs no izvēlētā maketa veida.

Par Picture Happy kalendāriem.

Pārējās iespējas.

Vārda dienas Picture Happy kalendāros iekļauti tie oficiālie kalendārvārdi, kurus ir apstiprinājusi Valsts valodas centra Kalendārvārdu ekspertu komisija. Uzzini vairāk. Kalendārā vārda dienas var ieslēgt un izslēgt.
Svētku dienas Picture Happy kalendāros ir iekļautas tās Latvijas Valsts svētku, atceres un atzīmējamās dienas, kuras ir noteiktas Latvijas Republikas likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām".
Mēness fāzes Picture Happy kalendāros ir iekļautas atzīmes par mēness fāžu maiņām, kuras ir iedalītas 4 fāzēs: jaunmēness, augošs mēness, pilnmēness, dilstošs mēness.

Jauns mēnessJauns mēness
Augošs mēnessAugošs mēness
PilnmēnessPilnmēness
Dilstošs mēnessDilstošs mēness

Mēness fāžu aprēķinu avots: Dr. paed. Ilgonis Vilks, pētnieks, Latvijas Universitāte, Astronomijas institūts. Mēness fāzes kalendārā var ieslēgt un izslēgt.
Valodas Kalendārus iespējams izveidot šādās valodās: Latviešu, Krievu un Angļu valodās
Kalendāra periods

Sāc ar jebkuru mēnesi!


Minimālais mēnešu skaits kalendārā ir 12, taču maksimālais mēnešu skaits kalendārā var būt 24. Sākot jaunu kalendāra projektu, Jūs varat izvēlēties sava veidojamā kalendāra sākuma mēnesi un gadu, piem., kalendārs var sākties ar jūliju, vai ar citu mēnesi pēc Jūsu izvēles.6 krāsu drukas process CMYK+Lc+Lm.
Šī tehnoloģija izmanto 6 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK+Lc+Lm nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna, Lc - gaiši zila, Lm - gaiša fuksīna krāsa.

4 krāsu drukas process CMYK.
Šī tehnoloģija izmanto 4 krāsu kombinācijas, lai iegūtu dažādus toņus un pustoņus, un rezultātā izveidotu augstas kvalitātes attēlu.

CMYK nozīmē: C - zila, M - fuksīna krāsa, Y - dzeltena, K - melna krāsa.

A+ drukas nianse

Dēļ tā, ka 6 krāsu drukas process spēj detalizēti attēlot smalkus objektus, krāsu pārejas un nianses, ir viena situācija, kur 6 krāsu drukas process paspilgtina problēmu bildē.

Tas attiecas uz bildēm, kur spilgtas gaismas dēļ (zibspuldzes, vai citas tiešas gaismas), kāds laukums attēlā ir pilnīgi balts jeb "izdedzināts", arī digitālajā failā šajā laukumā parasti nav pikseļu, ko drukāt. Skatiet attēlā pa labi.

Šajā gadījumā 6 krāsu druka ļoti smalki, precīzi un asi attēlos šo baltā laukuma robežu no baltā apgabala uz krāsaino, un tas neizskatīsies profesionāli un gaumīgi.

Tāpēc, iesakām šāda veida bildes neizmantot, vai arī tās apstrādāt, lai novērstu “izdedzinātos laukumus”.

Piemēri Normāla bilde
Piemēri Ar "izdedzinātu laukumu"