Hello, !

E-pasta adreses autorizācija ir veiksmīga

Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus!
Turpināt

Hello, !

Atteikšanās no jaunumiem

Jūs esiet veiksmīgi atteikušies no jaunumu saņemšanas e-pastā.
Mēs novēlam Jums lieliski pavadīt laiku mūsu mājas lapā un iegūt aizraujošu pieredzi, veidojot savus foto produktus!
Turpināt
Cienījamie klienti! Ja produktu redaktoros jūsu bilžu vietā ir attēlots 'this image is not available', lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu atbalstu pa epastu info@picturehappy.lv norādot jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

Informācijas centrs

Klientu serviss 67132209 info@picturehappy.lv

Lietošanas noteikumi

Mājas lapas www.picturehappy.lv lietošanas noteikumi ir saistoši katram Picture Happy mājas lapas Lietotājam.


1. Pakalpojumi.

www.picturehappy.lv piedāvā Lietotājiem Pakalpojumu, mājas lapā izveidot savu lietotāja kontu un uzglabāt tajā savas personīgās bildes, ērti tās apskatīt, pasūtīt fotogrāfiju izdrukas un izveidot īpašos fotogrāfiju produktus.

2. Reģistrācija.

Izveidojot Picture Happy Lietotāja kontu un reģistrējoties, Jūs piekrītat šiem Lietošanas Noteikumiem, un šī piekrišana turpmāk kalpos kā likumīgi saistoša vienošanās starp Lietotāju un SIA „Picture Happy“ (Picture Happy ir SIA „Picture Happy“ īpašums). Picture Happy patur sev visas tiesības jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem veikt izmaiņas šajos Noteikumos bez iepriekšēja brīdinājuma. Picture Happy nav pienākuma informēt Lietotāju par veiktajām izmaiņām. Šīs izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas www.picturehappy.lv mājas lapā. Pēc reģistrācijas Lietotājs saņem BEZMAKSAS VIETU 2.5 GB apmērā digitālo fotogrāfiju uzglabāšanai savā www.picturehappy.lv kontā.

3. Lietotāja E-pasts un Parole.

Piekrītot kļūt par Lietotāju, Jums ir jānorāda aktīva, Jums pieejama e-pasta adrese un jāizdomā parole. Lai pēc reģistrācijas aktivizētu Lietotāja Kontu, uzklikšķiniet uz saites, kas norādīta reģistrācijas e-pasta ziņojumā (tas tiek nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi). Ievadot paroli, Jūs uzņematies visu atbildību par šīs paroles stiprību un konfidencialitāti.

4. Nosacījumi, lai saglabātu Lietotāja statusu.

Lietotājs ievēro šos Noteikumus un darbojas saskaņā ar tiem. Gadījumā, ja Lietotājs neievēro Noteikumus, Picture Happy ir tiesīgs pārtraukt Lietotāja piekļuvi Pakalpojumam vai pat izdzēst Lietotāja Kontu.
Lietotājam, lai saglabātu savu bezmaksas Picture Happy kontu, ieskaitot piešķirto vietu, ievietotās fotogrāfijas un izveidotos projektus, ir jāveic vismaz 1 pasūtījums ar jebkuru no fotogrāfiju produktiem vismaz reizi 6 mēnešos.

Gadījumā, ja Lietotājs neievēro šo nosacījumu jebkādu iemeslu dēļ, Picture Happy ir tiesīgs pārtraukt Lietotāja piekļuvi Pakalpojumam un izdzēst Lietotāja Kontu, un visu Lietotāja Saturu, kas izveidots izmantojot Pakalpojumu.

5. Lietotāja izvietotais Saturs.

Savā www.picturehappy.lv Kontā, Pakalpojuma ietvaros, Jūs varat uzglabāt savas digitālās bildes, pasūtīt fotoizdrukas, izveidot fotogrāmatas, kalendārus. Nav atļauts lietot Pakalpojumu, lai apstrādātu un izvietotu ES likumdošanā aizliegtu Saturu. Picture Happy patur tiesības uz rīcības brīvību pieņemt jebkurus nepieciešamos mērus saistībā ar nepareizu Pakalpojuma lietošanu.

6. Digitālo bilžu uzglabāšana.

Vienmēr saglabājat Jūsu digitālo bilžu oriģinālus pie sevis, vai arī veidojat rezerves kopijas Jūsu personālajā sistēmā. Neizmantojiet Picture Happy Pakalpojumu kā vienīgo bilžu glabātuvi vai izejas datu resursu! Jūs piekrītat, ka Picture Happy nav atbildīgs par zaudējumiem vai zudumiem Jūsu Lietotāja kontā.

7. Privātums.

Uz sadaļu Privātums.


8. Dāvanu kartes.

Dāvanu kartes ir pieejamas ar nomināliem 10 EUR, 15 EUR, 25 EUR un var tikt atprečotas vienīgi caur Picture Happy mājas lapu www.picturehappy.lv. Dāvanu kartes nomināls, vai kāda to neizmantotā daļa netiek atlīdzinātas naudā vai mainītas pret kādu citu dāvanu karti, kā arī neizmantotas dāvanu kartes netiek pieņemtas apmaiņai pret naudu. Lietotāju dāvanu kartes neizmantotā daļa www.picturehappy.lv Lietotāja kontā saglabājas kā kredīts, kuru iespējams izmantot tikai un vienīgi caur Picture Happy mājas lapu, un pret to netiks atgriezta nauda.

Ja pasūtījums, ko vēlaties apmaksāt ar dāvanu karti, pārsniedz Jums pieejamās dāvanu kartes summu, tad starpība Jums ir jāapmaksā ar kādu no piedāvātajiem maksājumu veidiem. Dāvanu karte netiek atjaunota, ja esat to pazaudējis, tā ir nozagta vai sabojāta. Glabāt un neizpaust dāvanu kartes unikālo kodu citām personām ir Dāvanu kartes īpašnieka atbildība.

9. Pasūtījuma izpilde un maksājumu nosacījumi.

Visas cenas ir norādītas ar PVN. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas:

  1. veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda parādās SIA Picture Happy bankas kontā;
  2. veicot apmaksu ar bankas maksājumu karti, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts pasūtījuma izdarīšanas laiks.

Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda pasūtījuma numurs. Gadījumā, ja veiktais pasūtījums netiek apmaksāts, mēs saglabāsim informāciju par šo pasūtījumu 30 dienas. Šo 30 dienu laikā līdz mirklim, kamēr pasūtījums ir pilnībā apmaksāts, Picture Happy ir tiesības sūtīt atgādinājumu uz e-pasta adresi, lai informētu klientus par viņu pasūtījumu stāvokli. Ja 30 dienu laikā pasūtījums netiek apmaksāts, tas tiks atcelts.

10. Piegāde.

Visi produkti, kurus iegādājaties Picture Happy, tiek piegādāti izmantojot piegādes uzņēmumu pakalpojumus. Ir iespējami dažādi piegādes veidi, tie ir atkarīgi no pasūtītā produkta veida un piegādes adreses. Gadījumā, ja Lietotājs nav saņēmis savu pasūtījumu 21 dienas laikā no izsūtīšanas brīža, nepieciešams nosūtīt e-pasta vēstuli Picture Happy, norādot tajā pasūtījuma numuru.

11. Strīdi.

Visi strīdi, kas saistībā ar šiem noteikumiem rodas starp SIA Picture Happy un www.picturehappy.lv Lietotājiem tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja strīdus neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tie risināmi saskaņā ar LR likumdošanu.

12. Papildus pieprasījumu apstrāde un izpilde

Tie ir pieprasījumi, kuri ietver jebkuras izmaiņas pasūtījumā pēc tā veikšanas.
Par šādu pieprasījumu izpildi, Jums papildus pasūtījuma summai būs jāapmaksā apstrādes un izpildes izmaksas 6 EUR.

Papildus pieprasījumi ietver:
piegādes veida maiņu,
piegādes adreses maiņu,
pasūtījuma steidzamības izmaiņas,
naudas atgriešanas operācijas,
apmaksāta pasūtījuma atcelšana ar apmaksas piesaistīšanu nākošajam pasūtījumam,
un citas darbības, kuras jāveic papildus normālajai pasūtīšanas sistēmai.

13. Lietošanas Noteikumu maiņa

Picture Happy patur sev visas tiesības jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem, veikt izmaiņas šajos Noteikumos bez iepriekšēja brīdinājuma. Picture Happy nav pienākuma informēt Lietotājus par veiktajām izmaiņām. Šīs izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas Picture Happy mājas lapā www.picturehappy.lv.