Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Drukas pakalpojumi

Lai arī mūsdienās lielu lomu spēlē internets, tomēr pieprasīti joprojām ir arī dažādi poligrāfijas pakalpojumi. Tipogrāfija un poligrāfija joprojām ir labs veids, kā saglabāt atmiņas, iemūžināt skaistākos dzīves mirkļus vai īstenot dažādas citas ieceres.


Mūsu piedāvājumā dažādu formātu un veidu drukas pakalpojumi:

  • Kalendāru izgatavošana – izvēlei dažādu veidu un stilu kalendāri. Tos iespējams personalizēt un veidot pēc saviem ieskatiem, tādēļ kalendārs var kļūt par gan par lielisku interjera papildinājumu, gan dāvanu;
  • Fotogrāmatu izveide – fotogrāmatas ir mūsdienīgs veids, kā iemūžināt skaistākās atmiņas. Piedāvājumā visdažādākie risinājumi visām gaumēm un prasībām;
  • Fotogrāfiju druka – nodrošinām ātru un kvalitatīvu fotogrāfiju izgatavošanu dažādos formātos;
  • Tekstilizstrādājumu un krūžu apdruka – piedāvājam arī tekstilizstrādājumu (piemēram, T-kreklu) un krūzīšu apdruku. Tā ir iespēja kļūt pamanītam, iepriecināt sevi vai pārsteigt citus ar oriģinālu dāvanu;
  • Kanvu izgatavošana – kanva ir stilīgs interjera elements, kas ikvienai telpai piešķirs vajadzīgo noskaņu

Apzinoties, ka laiks mūsdienās ir liela vērtība, darām visu, lai klientiem būtu pieejama ne vien kvalitatīva, bet arī ātra druka. Mūsu rīcībā ir mūsdienīgas iekārtas, augstvērtīgi materiāli un profesionāla komanda – viss, kas nepieciešams, lai spētu nodrošināt maksimāli labu rezultātu iespējami īsā laika posmā.

Katrs pasūtījums tiek realizēts, ņemot vērā klienta individuālās prasības un piemeklējot atbilstošākos risinājumus. Mūsu pakalpojumi pieejami gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Lielākiem pasūtījumiem tiek nodrošināta īpaši izdevīga druka – sniedzam labas apjoma atlaides!

Kvalitatīvi pakalpojumi – pieejami ikvienam

Mums ir svarīgi, lai klienti būtu apmierināti, tādēļ piedāvājumā tikai kvalitatīva druka. Tā ir mūsu prioritāte, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma un citām niansēm. Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai darbā tiktu izmantotas tehnoloģijas, iekārtas, izejmateriāli un procesu vadības risinājumi, kas sniedz visaugstākās kvalitātes rezultātu. Lai nodrošinātu atbilstošus kvalitātes standartus, mēs:

  • Veicam regulāras apkopes un atjaunojumus drukas iekārtām;
  • Organizējam darbinieku apmācības;
  • Īstenojam ražošanas procesu kontroli un regulāram veicam nepieciešamos uzlabojumus;
  • Sekojam līdzi jaunāko tehnoloģiju attīstībai, ražošanas risinājumiem un nozares tendencēm, lai klientiem spētu nodrošināt mūsdienu prasībām atbilstošus pakalpojumus

Drukāšana tiek realizēta, izmantojot augstas klases papīru, turklāt katrs klients var izvēlēties sev tīkamo drukas līmeni – labu vai ļoti labu.

Ērta pasūtījuma noformēšana, izdevīgi piegādes nosacījumi

Pasūtījums izpildei tiek nodots, tiklīdz saņemta rēķina apmaksa. Atkarībā no pasūtījuma veida, standarta izgatavošanas laiks ir 3 līdz 7 darba dienas. Ja nepieciešams, piedāvājam arī Express izgatavošanu 2 līdz 3 darba dienu laikā. Tādā gadījumā gan jārēķinās ar papildus izmaksām.

Klientu ērtībām nodrošinām vairākus pasūtījuma piegādes veidus. Rīgā pasūtījumu iespējams saņemt mūsu birojā, kādā no DPD paku bodēm vai Omniva pakomātiem. Sūtījumus uz citām Latvijas pilsētām nodrošinām ar DPD un Omniva starpniecību. Veiciet pasūtījumu un izvēlieties sev ērtāko piegādes variantu!