Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Apģērbu apdruka

Apģērbs mūsdienās vairs nepilda tikai praktiskas funkcijas – ar to var paust arī kādu konkrētu vēstījumu. Te var noderēt, piemēram, kreklu un citu apģērbu apdruka, jo, pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, uz auduma iespējams uzdrukāt teju ikvienu tekstu vai attēlu!

Apģērbu apdruka daudz tiek izmantota reprezentatīvos nolūkos – to plaši izmanto uzņēmumi, apdrukājot darbinieku apģērbu un dažādus suvenīrus. Taču šī iespēja tiek izmantota arī privātpersonu vidū – džemperu apdruka, krekli ar apdruku vai citi risinājumi noder, ja ir vēlme pievērst uzmanību kādai aktualitātei, paust savu viedokli vai gluži vienkārši izcelties uz apkārtējo fona. Kreklu apdruka noder arī, meklējot oriģinālu dāvanu, jo to viegli pielāgot gaviļnieka gaumei.

Tāpat auduma apdruka var būt aktuāla arī, gatavojoties kādam pasākumam, piemēram, festivālam vai sporta spēlēm, kur visai komandai nepieciešams vienāds apģērbs. Sporta kreklu apdruka tādā gadījumā būs piemērots risinājums.

Īsteno savu ideju!

Apģērbu apdruka arī mūsu piedāvājumā! Mūsu īstenotā druka piemērota visu veidu tekstilu apdrukai. Izvēlei:

  • T kreklu apdruka – ar klienta izvēlētu tekstu un/vai attēlu iespējams apdrukāt dažādu stilu vīriešu, sieviešu un bērnu kreklus;
  • Džemperu apdruka – gada vēsākajā sezonā aktuāli kļūst džemperi. Arī tos var padarīt īpašus, piešķirot tiem personalizētu akcentu! Uzdrukā uz džempera savu mīļāko citātu un kļūsti pamanīts. Turklāt tas arī var būt iemesls daudzām lieliskām sarunām :);
  • Cepuru apdruka – mūsdienās var apdrukāt teju visu, pat cepures! Gaumīgi apdrukāta cepure noteikti papildinās personīgo stilu;
  • Dažādu citu audumu apdruka – drukas iespējas nebūt neaprobežojas tikai ar t krekliem, džemperiem un cepurēm! Apdrukāt mūsdienās var arī cita tipa tekstila izstrādājumus, piemēram, spilvendrānas un priekšautus.

Savā darbā izmantojam augstvērtīgus materiālus un kvalitatīvu druku, tādēļ mūsu klienti vienmēr var rēķināties ar teicamu rezultātu! Mums svarīga klientu apmierinātība, tādēļ rūpējamies arī par savlaicīgu pasūtījuma izpildi.

Kas jāņem vērā?

Pieejamās tehnoloģijas ļauj nodrošināt teicamu rezultātu – melnbaltus un krāsainus attēlus, kā arī košus un daudzkrāsainus dizainus ar smalkām detaļām. Vislabāk drukas krāsa klājas uz kokvilnas auduma ar nelielu elastāna piejaukumu, likras vai balta poliestera, taču labs rezultāts tiek sasniegts arī drukājot uz zīda, biezas kokvilnas, džinsa u.c.

Tāpat jāpatur prātā, ka dizains uz auduma neizskatīsies gluži tāpat, kā uz papīra. Katram auduma veidam ir sava struktūra un citas īpatnības, kas arī ietekmē galarezultātu. Dažkārt rodas jautājumi arī par drukas noturību. Ja apģērbs tiek atbilstoši kopts (mazgāts piemērotā temperatūrā un pirms likšanas veļas automātā apgriezts uz otru pusi), apdruka ir noturīga. Protams, tas atkarīgs no vairākiem faktoriem – piemēram, apdruka uz baltas krāsas apģērba mēdz izbalēt ātrāk.

Cik tas izmaksās?

Plānojot īstenot ideju, aktuāls ir jautājums, kāda ir kreklu apdruka cena. Izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, dizaina, apdrukas izmēra, apdrukājamā priekšmeta veida, modeļa, krāsas, kā arī vajadzīgo eksemplāru skaita. Precīzu informāciju par to, kādas ir, piemēram, t kreklu apdruka cenas, iespējams uzzināt pirms pasūtījuma nodošanas izpildei vai arī sazinoties ar mums!

T krekli ar apdruku, kā arī citu apģērbu druka ir oriģināls risinājums ikvienam, kurš vēlas atšķirties un būt pamanīts. Iepriecini sevi un citus ar skaistu un oriģinālu akcentu, ko nodrošina kvalitatīva auduma druka!