Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Baneru izveide un druka

Neskatoties uz to, ka mūsdienās pieejamas visdažādākās reklamēšanas iespējas, vides reklāma joprojām ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Tā ir neuzbāzīga, tomēr pamanāma, turklāt neprasa lielus ieguldījumus.

Viens no plašāk izmantotajiem vides reklāmas variantiem ir baneri. Tas ir veids, kā pavēstīt kādu aktuālu informāciju, piesaistīt uzmanību. Pateicoties plašajām uzstādīšanas iespējām, banerus ērti var izvietot pie ēku sienām, sētām, vārtiem un citur – kvalitatīvs baneris ne tikai piesaistīs uzmanību, bet arī kalpos pietiekami ilgu laiku.

Baneru efektivitātes noslēpums slēpjas tajā, ka tas ir viegli pamanāms un uztverams. Taču, lai panāktu vēlamo efektu, svarīga ir pareiza baneru izveide – piesaistošu grafisko elementu, attēlu izvēle, viegli uztverami un saprotami teksti, atbilstošu saukļu izvēle. Veidojot baneri, jāņem vērā arī tas, kādos apstākļos tas tiks izvietots – piemēram, klajā vietā ieteicams izmantot sietveidabaneri, jo tas būs izturīgāks pret vēja radītiem postījumiem.

Vairāki baneru veidi

Izvēlei pieejami vairāki baneru veidi. Populārākie ir PVC baneri – tie ir izturīgi, turklāt tos var viegli savienot, tādā veidā iegūstot vajadzīgo banera izmēru. Standarta banerus var iedalīt divos tipos – laminētie un lietie. Laminēto baneru izmaksas ir zemākas, taču tie ir arī mazāk izturīgi. Savukārt lietie baneri ir izturīgāki, taču arī izmaksā vairāk. Pieejami arī dažādi speciālie baneri – piemēram, jau pieminētais sietveidabaneris, kas piemērots izvietošanai klajās vietās. Tāpat pieejami no abām pusēm apdrukājami baneri, risinājumi gaismas reklāmām un citi varianti. Lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, jāņem vērā gan tā izveides mērķis, gan ārējās vides faktori. Ja nepieciešams, konsultējies ar speciālistiem, lai saņemtu rekomendācijas.

Kad veikta baneruapdruka, tajos tiek iestrādāti gredzeni, kas nodrošina ērtāku baneru uzstādīšanu.

Kvalitatīva baneru izveide

Baneru druka pie Picture Happy – tā ir augsta kvalitāte, draudzīga cena, individuāla pieeja katram klientam, ātra pasūtījuma izpilde. Mēs nodrošinām konsultācijas par labākajiem risinājumiem, lai klientiem nodrošinātu visaugstāko iespējamo rezultātu. Baneruapdruka tiek veikta, ņemot vērā klienta individuālās vēlmes un idejas – mēs vienmēr meklējam inovatīvus risinājumus, gādājot ne tikai par kvalitāti, bet arī par efektivitāti. Izgatavojam dažādu izmēru banerus, ievērojot katra klienta individuālās prasības.

Mūsu veidotie baneri lieliski kalpo ne tikai reklāmas nolūkos – tie tiek plaši izmantoti arī dažādos pasākumos, piemēram, sporta spēlēs un festivālos. Baneru izveides izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, banera veida, izmēra u.c. niansēm. Lai uzzinātu plašāku informāciju, jāsazinās ar mūsu darbiniekiem un jāpastāsta par savu ideju!

Izvēlies kvalitāti – savā darbā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, iekārtas un materiālus, tādēļ mūsu veidotie baneri kalpo ilgi un labi. Sazinies ar mums un kļūsti pamānāms!