Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Ēdienkartes un dzērienu kartes

Ēdienkarte un dzērienu karte ir katra ēdināšanas uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa. Tās ne tikai sniedz informāciju par aktuālo piedāvājumu, bet savā ziņā kalpo arī kā uzņēmuma vizītkarte. Šo iemeslu dēļ ēdienkartei jābūt ne vien skaidri saprotamai, bet arī atbilstoši noformētai.

Īpašu uzmanību ēdienkartes izveidē vajadzētu pievērst tās dizaina izstrādei, jo ēdienkartes mērķis nav tikai palīdzēt apmeklētājiem orientēties piedāvājumā, bet arī rosināt apetīti un radīt pozitīvu iespaidu par uzņēmuma tēlu. Otrs svarīgais faktors ir atbilstošs un skaidri saprotams ēdienkartes saturs. Ēdienkartes izveide var tikt veikta saskaņā ar klienta iecerēm, taču, ja trūkst pārliecības par labākajiem risinājumiem, vērts konsultēties ar zinošiem speciālistiem, kas spēs ieteikt labākos variantus.

Mūsdienīgi un daudzveidīgi risinājumi

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, ēdienkartes druka ļauj īstenot visdažādākās idejas – gan klasiskus risinājumus, gan arī pavisam neordināras ieceres. Lai piešķirtu ēdienkartei oriģinālu un neatkārtojumu izskatu, ēdienkaršu ielikņi pēc drukas var tikt apstrādāti dažādās tehnikās. Izvēlei, piemēram, laminēšana, UV lakošana, karstspiede, štancēšana u.c. Apvienojot vairākas tehnikas, iespējams panākt oriģinālu, uzmanību piesaistošu efektu. Tāpat iespējams izvēlēties dažādus ēdienkartes izmērus un formas. Kad ēdienkaršu ielikņu izveide pabeigta, atliek izvēlēties piemērotus vākus – arī tos diezgan vienkārši pielāgot uzņēmuma tēlam un ēdienkartes specifikai.

Ēdienkartes druka pie Picture Happy – iespējas visām prasībām

Kvalitatīvas ēdienkartes izveide tagad arī mūsu piedāvājumā. Savā darbā izmantojam dažāda veida drukas tehnikas – ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes. Populārākais risinājums ir digitālā druka, kas nodrošina augstu drukas kvalitāti un izteiksmīgas krāsas. Turklāt ar digitālo druku ēdienkarti un dzērienu karti var izveidot kaut tikai vienā eksemplārā.

Mūsu rīcībā ir labākās drukas iekārtas un tehnoloģijas, lai vienmēr garantētu teicamu rezultātu – neatkarīgi no pasūtījuma specifikas un apjoma. Būtiski arī, ka ēdienu kartes un dzērienu kartes var tikt drukātas uz dažādiem papīriem, piemēram, krītpapīra, kartona, dizaina papīra.

Lai ēdienkarte pārliecina

Lai arī kāda veida ēdienkartes vai dzērienu kartes izstrāde būtu nepieciešama, mēs ieteiksim labākos risinājumus un palīdzēsim īstenot visdažādākās idejas! Nodrošinām ne tikai kvalitatīvu rezultātu, bet arī pasūtījuma izpildi noteiktajos termiņos – pastāsti par savu ieceri un mēs to īstenosim jau pavisam drīz!

Ēdienkartes un dzērienu kartes nekalpo tikai informācijas sniegšanai – tās daudz var pastāstīt arī par uzņēmumu kopumā. Veiksmīgi izveidota ēdienkarte un dzērienu karte liks apmeklētājiem justies gaidītiem un īpašiem, kas savukārt nozīmē, ka viņi vēlēsies atgriezties vēl un vēl. Izmanto iespēju uzspodrināt savas ēdināšanas iestādes tēlu, pārsteidzot viesus ar īpašu un oriģinālu ēdienkarti. Ja aktuāla ēdienkartes vai dzērienu kartes druka, uztici to speciālistiem, kas zina, kā panākt vēlamo efektu. Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!