Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Izšūšana uz auduma

Izšūšana uz auduma savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās – tas ir praktisks un gaumīgs risinājums, kā uzlabot apģērba vai cita tekstilizstrādājuma izskatu, padarīt to interesantāku, piesaistīt uzmanību. Izšūšana aktuāla gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, jo ļauj īstenot visdažādākās idejas.

Uzņēmumiem nereti aktuāla logo izšūšana, emblēmu izšūšana, kā arī citi izšūšanas pakalpojumi, kas ļauj popularizēt uzņēmuma tēlu, veicināt tā atpazīstamību. Privātpersonas šos pakalpojumus izmanto, lai iegūtu oriģinālus risinājumus un paustu kādu konkrētu vēstījumu.

Kvalitatīvi izšūšanas pakalpojumi ikvienam

Kvalitatīvi izšūšanas pakalpojumi tagad arī mūsu piedāvājumā! Savā darbā izmantojam inovatīvas, pasaulē plaši atzītas izšūšanas iekārtas, tādā veidā nodrošinot teicamu rezultātu. Izšūšana iespējama uz dažādu veidu audumiem, taču, ņemot vērā, ka izšuvuma kvalitāte lielā mērā atkarīga no izvēlētā auduma veida un diegiem, svarīgi izvēlēties konkrētajai situācijai atbilstošāko risinājumu.

Izšūšana uz apģērba – ideja oriģinālai dāvanai

Ja meklē oriģinālu dāvanu, par labu risinājumu var kļūt izšūšana uz apģērba. Tas ir lielisks veids, kā uzlabot krekliņa vai cita apģērba izskatu, piešķirot tam unikālu akcentu. Laba dāvana būs arī izšūti dvieļi, pledi, auduma salvetes, spilvendrāna un citi tekstila izstrādājumi. Tāpat izšūšana uz apģērba noderīga arī, gatavojoties kādam pasākumam, piemēram, sporta spēlēm vai kādai citai komandu sacensībai, kur vienādi izšūti krekliņi kalpos kā atpazīšanas zīme.

Dažādas iespējas visām gaumēm

Izšūšanu veicam saskaņā ar klienta vēlmēm un iesniegtajiem dizainiem, taču, ja nepieciešams, sniedzam konsultācijas par labākajiem risinājumiem.

Ar mūsu starpniecību iespējams realizēt visdažādākās idejas – izšūšana krustdūrienā, izšūšana ar pērlītēm, izšūšana ar lentītēm ir tikai daļa no visiem variantiem, ko varam īstenot. Pieejama arī izšūšana uz papīra.

Mums ir svarīgi, lai ikviens klients būtu apmierināts ar rezultātu, tādēļ:

  • Mūsu veidotie izšuvumi ir izturīgi, kvalitatīvi un labi izskatās ļoti ilgu laiku;
  • Veidojam dažādu sarežģītības pakāpju izšuvumus, vienmēr nodrošinot lielisku kvalitāti;
  • Darbā izmantojam kvalitatīvus diegus. Turklāt – pie mums tie pieejami patiešām daudzveidīgā izvēlē.

Jāņem vērā, ka izšuvuma noturība ir atkarīga ne tikai no izvēlētā auduma, diegiem un izšūšanas tehnikas, bet arī no auduma mazgāšanas temperatūras, tādēļ to mazgāt vajadzētu saskaņā ar rekomendācijām.

Pasūtījuma izpilde un izmaksas

Pasūtījuma izstrāde sākas ar maketa izveidi un vienošanos par vēlamo rezultātu. Tam seko tehnikas, diegu, materiālu izvēle un ieceres īstenošana. Cienot klientu laiku, darbus veicam, ievērojot pasūtījuma izpildes termiņus.

Pasūtījuma izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, izvēlētās tehnikas, auduma, pasūtījuma apjoma, sarežģītības pakāpes un citām niansēm. Precīzu informāciju par pasūtījuma izpildes gaitu un izmaksām iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu speciālistiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Neatkarīgi no tā – nepieciešama logo izšūšana, emblēmu izšūšana vai kādas citas idejas īstenošana, mēs palīdzēsim atrast veiksmīgākos risinājumus!