Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Krūžu apdruka

Dažkārt piemērotas dāvanas atrašana var šķist kā neiespējamā misija, sevišķi, ja ir vēlme atrast ko noderīgu un skaistu. Viena no idejām, kas parasti ienāk prātā, ir krūze, taču tik pat bieži tā tiek noraidīta kā pārāk neinteresanta. Bet, pirms steidz apsvērt citas opcijas, varbūt tomēr ir vērts pie šīs idejas uzkavēties vēl kādu brīdi. Ja nu krūzi varētu padarīt par unikālu dāvanu, kas patiešām iepriecina? Ja nu to var padarīt par mīļāko dāvanas saņēmēja krūzi? Tas patiešām ir iespējams – atliek tikai to atbilstoši noformēt. Un te palīgā var nākt krūžu apdruka.

Apdrukātas krūzītes mūsdienās nav nekas neparasts – tās atrodamas teju visos trauku un mājas preču veikalu plauktos. Šādas krūzes tiek izmantotas ne vien paredzētajam mērķim, piemēram, tējas vai kafijas baudīšanai, bet arī pozitīvu emociju radīšanai.

Ja veikala plauktos neatrodi neko piemērotu vai arī vēlies pārsteigt ar ko tādu, ko nevar atrast nekur citur, Tu vari īstenot savu ieceri ar mūsu starpniecību!

Izvēlies krūzi

Vēlies kaut ko oriģinālāku par klasiskas formas krūzīti? Nekādu problēmu! Apskati piedāvājumu un atrodi piemērotāko variantu, piemēram, krūzi ar neparastas formas osiņu, krūzīti ar karotīti, take – away krūzi vai, piemēram, kādu glāzi auksto dzērienu baudīšanai. Ja krūzes paredzēts dāvināt pārim, izvēlies kādu no piedāvātajiem krūžu komplektiem un noformē tās vienotā stilā.

Krūzi vari izvēlēties arī, ņemot vērā, krāsu, izmēru un citus faktorus.

Izvēlies dizainu un realizē savas idejas

Nākamais solis ir saprast, kādu krūzes noformējumu izvēlēties. Smelies iedvesmu mūsu piedāvātajos dizainos vai radi pats savu! Uz krūzes var uzdrukāt jebkuru tekstu vai attēlu, radot oriģinālu rezultātu!

Apdrukāta krūze var būt ne tikai lieliska dāvana, bet arī veids, kā iepriecināt pašam sevi – ja vēlies katru rītu saņemt dubultu uzmundrinājuma devu, savai kafijas krūzei jāuzdrukā motivējošs teksts, kas palīdzēs noskaņoties dienai un iedrošinās sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Tāpat apdrukātas krūzes bieži vien tiek izmantotas arī reprezentācijas nolūkos – uzņēmumi krūzes ar savu logo dāvina klientiem un sadarbības partneriem, apdrukātas krūzes kalpo arī kā suvenīri no dažādiem apskates objektiem. Tāpat īpaši apdrukātas krūzītes tiek dāvātas par piemiņu no kāda pasākuma.

Lai arī kāds būtu mērķis, pie mums krūzes var pasūtīt sev vēlamajā skaitā – sākot no viena eksemplāra!

Augsta kvalitāte un teicams serviss

Mums ir svarīga klientu apmierinātība, tādēļ:

  • Ievērojam pasūtījumu izpildes termiņus;
  • Piedāvājam vairāku veidu dizainus, lai katrs varētu izvēlēties to, kas patīk vislabāk;
  • Nodrošinām lielu krūzīšu izvēli visām gaumēm un iespējām;
  • Piemeklējam piemērotāko apdrukas tehnoloģiju

Druka uz krūzes tiek realizēta, izmantojot augstas kvalitātes krāsu un modernākās tehnoloģijas. Taču, lai krūze priecētu pēc iespējas ilgāk, vajadzētu ievērot tās lietošanas un mazgāšanas nosacījumus.

Krūzīšu apdruka ir veids, kā dzērienu baudīšanu padarīt atraktīvāku, atsaukt atmiņā burvīgus mirkļus vai gluži vienkārši uzlabot atmosfēru un garastāvokli mājās vai darba vietā.

Izvēlies skaistas un kvalitatīvi apdrukātas krūzes kā oriģinālu dāvanu radiem, draugiem, kolēģiem vai pats sev!