Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Uzlīmju druka

Uzlīmes ir ērts un moderns veids kā marķēt produktus, izdaiļot automašīnas, sienas un citas virsmas. Mūsu piedāvājumā kvalitatīva uzlīmju druka visām gaumēm un vajadzībām – izvēlei visdažādākās uzlīmju formas un veidi. Uzlīmes iespējams izgatavot jebkurā izmērā un daudzumā. Nodrošinām arī ērtu pasūtījuma noformēšanu un ātrus izpildes termiņus.

Uzlīmju izgatavošanā izmantojam kvalitatīvus un izturīgus materiālus, tādēļ uzlīmes labi kalpos gan iekštelpās, gan arī ārpus tām.

Uzlīmes iepakojumiem

Produkta un zīmola atpazīstamības veicināšanā liela nozīmē ir produkta iepakojumam. Tam jābūt uzmanību piesaistošam un unikālam. Vēlamo rezultātu iespējams panākt arī ar uzlīmēm – tas ir lielisks veids, kā produktu padarīt atšķirīgu un interesantu. Turklāt uzlīmes izgatavošana ir salīdzinoši vienkārša un ātra – viss, kas nepieciešams, ir ideja. Par pārējo parūpēsimies mēs!

Auto uzlīmes

Auto uzlīmes ir efektīvs veids, kā izdaiļot savu auto – bieži vien uzlīmes uz auto kalpo arī kā mārketinga instruments. Būtiskākās šādu uzlīmju priekšrocības:

  • Savstarpēji viegli kombinējamas;
  • Ērti un ātri uzklājamas;
  • Izturīgas un pamanāmas

Pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām, uz uzlīmēm var veidot pilnkrāsu attēlus, kā arī burtus un simbolus.

Auto uzlīmju izgatavošanā izmantojam materiālus, kam nekaitē saule, lietus, sniegs, kā arī auto mazgāšana.

Sienas uzlīmes

Sienas uzlīmes ir ātrs un ērts veids, kā telpā radīt īpašu noskaņu. Nodrošinām:

  • Jau gatavus sienas uzlīmju dizainus;
  • Iespēju izveidot pašam savu dizainu;
  • Opciju uzlīmes izmērus pielāgot individuālām vajadzībām;
  • Izturīgus un gaumīgus materiālus, kas lieliski iederēsies ikvienā interjerā

Dekoratīvās uzlīmes sienām mūsdienās tiek izmantotas visās dzīvojamās telpās – no viesistabas līdz pat virtuvei. Uzlīmes sienām ir arī lielisks bērnu istabas papildinājums. Uzlīmes bērniem pieejamas visdažādākajos formātos un stilos – iemīļotie grāmatu vai multiplikāciju varoņi, puķes, burti, dzīvnieku attēli ir tikai dažas no idejām, kuras iespējams īstenot! Starp citu, uzlīmju druka noteikti ir arī veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo – piemēram, ja bērnistabas sienu rotās alfabēts vai reizrēķins, bērns to noteikti apgūs daudz vienkāršāk!

Svarīgi piebilst - uzlīmes sienām ir ne vien ērti uzklājamas, bet arī noņemamas. Īpaši svarīgi tas var izrādīties brīdī, kad pienācis laiks mainīt istabas interjeru, taču nav vēlmes sabojāt tapetes vai sienas krāsojumu.

Uzlīmju izgatavošana dod vaļu fantāzijai - uzlīmes var tikt līmētas arī uz citām virsmām, piemēram, stikla, griestiem, durvīm, mēbelēm u.c.

Uzlīmju izgatavošana visām prasībām

Uzlīmes druka tiek veikta, ņemot vērā klienta vēlmes un prasības. Ja nepieciešams, sniedzam arī konsultācijas par labākajiem risinājumiem, lai rezultāts atbilstu iecerei. Jums ir ideja, kā izrotāt telpas sienu, auto vai pilnveidot produkta iepakojumu? Sazinieties ar mums un īstenojiet to jau pavisam drīz!