Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Vizītkaršu druka

Vizītkartes ir katra mūsdienīga biznesa vidē strādājoša cilvēka nepieciešamība – tas arī ir viens no ērtākajiem veidiem, kā piesaistīt jaunus klientus un biznesa partnerus, kā arī paplašināt kontaktu skaitu. Vizītkartes īpaši svarīgi ņemt līdzi, dodoties uz konferencēm, izstādēm un jebkuru citu publisku pasākumu, jo tās pasniegšana liecina par jūsu ieinteresētību turpināt vai uzsākt sadarbību.

Vizītkartes lielākoties tiek drukātas biznesa vajadzībām, taču tās izvēlas veidot arī privātpersonas – individuālā darba veicēji vai tie, kuri ir jauna darba meklējumos.

Vizītkaršu veidi

Atkarībā no vizītkartēs minētās informācijas, tās var iedalīt trīs galvenajos tipos – personiskās, korporatīvās un lietišķās. Ja personiskā vizītkarte galvenokārt tiek izmantota neformālā saskarsmē, tad abu pārējo veidu vizītkartes tiek izmantotas biznesa mērķu sasniegšanai un ietver informāciju arī par uzņēmumu un darbības sfēru.

Jebkurā gadījumā vizītkartei būtu jāatspoguļo būtiskākā informācija par tās īpašnieku:

 • Pakalpojumu vai preču saraksts, darbības nozare;
 • Darbinieka vārds, uzvārds un amats vai kompānijas nosaukums;
 • Kontaktinformācija
 • Kompānijas mājas lapas adrese;
 • Kompānijas logo tips

Tāpat vizītkartē var iekļaut citu saistošu informāciju – atkarībā no individuālām vēlmēm un vizītkartes izgatavošanas mērķa.

Vizītkaršu druka ir viens no pieprasītākajiem poligrāfijas pakalpojumiem. Rūpējoties par klientu ērtībām, vizītkaršu izgatavošana tagad arī mūsu piedāvājumā.

Vizītkartes tiek izgatavotas, ņemot vērā klienta prasības – kompānijas stilu, vēlamos dizaina elementus u.c. Idejas var tikt īstenotas dažādās tehnikās, izmantojot vairāku veidu materiālus, piemēram glancētu vai matētu papīru, vienkāršāku kartonu vai citus risinājumus. Tāpat pieejama arī dažādu līmeņu druka. Tātad – pirmais solis ir saprast un izvērtēt, kādi risinājumi ir piemērotākie, kādu informāciju vizītkarte saturēs u.c.

Vizītkaršu dizains

Vizītkartēm ir liela nozīme uzņēmuma (vai individuālā pakalpojuma sniedzēja) tēla veidošanā. Tādēļ svarīgi, lai vizītkartes dizains ir pārdomāts – tam jārada pozitīvu un profesionālu iespaidu. Tik pat liela nozīme ir arī drukas kvalitātei un dizaina risinājumiem – oriģināla izskata vizītkarte noteikti piesaistīs lielāku uzmanību.

Mēs piedāvājam dažāda veida dizainus un idejas, kā vizītkarti padarīt īpašu!

Vizītkaršu izveides izmaksas

Aktuāls jautājums ir arī vizītkartes cena. Tās apmērs atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram:

 • Izvēlētās drukas tipa un krāsainības;
 • Izmantotajiem dizaina risinājumiem;
 • Nepieciešamā eksemplāru skaita;
 • Izvēlētā papīra jeb materiāla veida;
 • Nepieciešamās pēcapstrādes.

Ja radušies kādi jautājumi par vizītkaršu izveides procesu un izmaksām, sazinies ar mums!

Praktiski ieguvumi

Vizītkartes izgatavošana online sniedz daudz priekšrocību:

 • Vizītkartes var izgatavot tik eksemplāros, cik nepieciešams. Vajadzības gadījumā pieejama atkārtota druka;
 • Tas ir būtisks laika ietaupījums – lai pasūtītu vizītkartes, nav vajadzīgs pat iziet no mājām vai biroja;
 • Ātra pasūtījuma izpilde – mēs garantējam savlaicīgu pasūtījuma izpildi un termiņu ievērošanu;
 • Vienmēr laba kvalitāte – savā darbā izmantojam tikai augstvērtīgus materiālus un tehnoloģijas, tādēļ spējam garantēt vienmēr teicamu rezultātu;
 • Iespēja realizēt pat visoriģinālākās idejas – padariet vizītkarti īpašu un savu tēlu – spožāku, īstenojot spilgtas un neierastas idejas!

Mēs piedāvājam ne tikai standarta risinājumus, bet arī iespēju piesaistīt uzmanību ar oriģinalitāti. Pateicoties mūsu rīcībā esošajām modernajām tehnoloģijām, vizītkaršu druka var tikt īstenota uz interesanta dizaina papīriem, radot vēlmi vizītkartes saņēmējam to paturēt un izlasīt.

Gan biznesa vidē, gan visur citur, liela nozīme ir pirmajam iespaidam. Kvalitatīvu vizītkaršu izveide to palīdzēs radīt pozitīvu!