Drukas pakalpojumi
biznesa klientiem

Pieprasījumus sūtiet uz:
Īpašas cenas apjoma pasūtījumiem
Tiešsaistē pieejamo produktu individualizācija
Izmantojiet jaunāko drukas tehnoloģiju priekšrocības

Zīmogu izgatavošana

Zīmogs ir svarīga lieta uzņēmuma un biroja darba organizēšanā, turklāt – tas ir arī daļa no uzņēmuma vizītkartes, tādēļ zīmoga izgatavošanai mūsdienās tiek pievērsta īpaša nozīme.

Izvēlei pieejami visdažādāko veidu un formu zīmogi – katram no tiem ir savas funkcijas un parametri. Piemēram, taisnstūra zīmogi tiek izmantoti uzņēmuma rekvizītiem, adresēm; ovāli vai apaļi – dokumentiem, izziņām u.c. Arvien populārāki kļūst arī logo, vārda un uzvārda, ģerboņa un dekoratīvie zīmogi, kas tiek izmantoti personīgai lietošanai.

Salīdzinājumā ar senākajiem risinājumiem, mūsdienās zīmogi nereti kļūst par gluži vai mākslas darbiem – pateicoties tehnoloģiju attīstībai, šobrīd iespējams īstenot visdažādākās idejas! Tomēr kvalitatīva zīmoga izveide ir sarežģīts process, ko vajadzētu uzticēt zinošiem speciālistiem – labam zīmogam jābūt ne tikai pamanāmam un funkcionālam, bet arī ar atbilstošu aizsardzības sistēmu. Tas nepieciešams, lai garantētu ar zīmogu apstiprinātās informācijas konfidencialitāti.

Ātra zīmogu izgatavošana

Dažkārt jauns zīmogs nepieciešams pēc iespējas ātrāk – piemēram, vecais ir saplīsis un vairs nepilda savas funkcijas. Tie, kuri vēlas ietaupīt laiku, novērtēs, ka pieejami arī kvalitatīvi zīmogi internetā. Mūsu piedāvājumā zīmogu izgatavošana visām vajadzībām. Pieejami:

  • Dažādi zīmogu modeļi - plaša formu, izmēru, krāsu izvēle;
  • Tintes zīmogi lojalitātes un akciju kartiņām;
  • Nodrošinām lielu krūzīšu izvēli visām gaumēm un iespējām;
  • Vairāku veidu zīmogu pildspalvas – šāds risinājums mūsdienās ir ļoti pieprasīts risinājums. Zīmoga laukums ir pietiekami liels, lai tajā ierakstītu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, amatu vai citu aktuālo informāciju. Zīmogs, kas iestrādāts pildspalvā, ir atkārtoti uzpildāms

Izvēlei arī dažādu krāsu zīmogu tinte – piemēram, melna, sarkana, violeta, zila, zaļa. Ieskatieties plašajā piedāvājumā un izvēlieties piemērotāko variantu!

Kādēļ zīmogu izgatavošanu uzticēt mums?

Zīmogu izveide pie mums var kļūt par teicamu risinājumu – mēs piedāvājam oriģinālus zīmogu dizainus, kā arī kvalitatīvu rezultātu. Zīmogu izstrādē izmantojam īpašas tehnoloģijas un mūsdienīgu aprīkojumu, kas ļauj attēlot pat vissīkākās detaļas – tekstu, grafiskos elementus, attēlus. Lepojamies, ka klientiem varam nodrošināt ātru servisu un konsultācijas par atbilstošākajiem risinājumiem. Piedāvājam arī ērtu pasūtījuma noformēšanu.

Kas nepieciešams, lai izgatavotu zīmogu?

Zīmoga izgatavošanai nepieciešams zīmoga teksta paraugs, skice vai nospiedums, kā arī detalizēta informācija par vēlamo zīmoga dizainu. Ja nepieciešams, piedāvājam arī dizaina maketa izveidi un iesakām labākos risinājumus.

Lai saņemtu kvalitatīvu risinājumu noteiktajā termiņā, noformējot pasūtījumu svarīgi pārliecināties par visu norādīto datu atbilstību. Tāpat norādiet zīmoga modeli, korpusa, kā arī tintes krāsu, detalizētu informāciju par maketu u.c. svarīgākās nianses, kas jāņem vērā zīmoga izgatavošanas procesā.

Zīmogs ir daļa no uzņēmuma identitātes, tādēļ tā dizainam un izgatavošanai jāpievērš īpaša uzmanība. Kvalitatīvi izveidots zīmogs vai pildspalva ar zīmogu pilda ne tikai praktiskās funkcijas- tas ir arī veids, kā būt pamanītam! Uzticiet zīmoga izveidi mums un iegūstiet labāko rezultātu!