Ir laiks atjaunināt Jūsu pārlūkprogrammu
Picture Happy turpmāk neatbalstīs vecas pārlūkprogrammas
Diemžēl, pārlūkprogramma, kuru Jūs izmantojat ir novecojusi un neatbalsta jaunākās tīmekļa tehnoloģijas, kas ļautu mums sniegt Jums ērtu un baudāmu pieredzi mūsu mājas lapā. Dažas mūsu mājas lapas sadaļas var darboties nepilnīgi vai pat pilnībā atteikt darboties, ja Jūs turpināsiet izmantot Jūsu patreizējo pārlūkprogrammu.
Zemāk ir uzskaitīta daļa no iespējamajām pārlūkprogrammām, kas atbalsta visas jaunākās tehnoloģijas.

Dāvanu kaste Elegant Classic

Elegants iesaiņojums fotogrāmatu dāvināšanai un uzglabāšanai.

Šo kasti Jūs varat izmantot gan dāvanas iesaiņošanai, gan arī savas grāmatas uzglabāšanai. Šādi iesaiņotu grāmatu būs ērti pasniegt dāvanas saņēmējam un tā izskatīsies ļoti eleganti.

Turklāt, uzglabājot grāmatu šādā kastē, Jūs to papildus aizsargāsiet no nobružāšanās un apputēšanas.

Dāvanu kaste
Elegant Photo

Speciāli izstrādāta dāvanu kaste 10 x 15 cm foto izdrukām.

Izgatavota no tāda paša materiāla kā Elegant Classic, tikai citā izmērā, lai tajā perfekti varētu ievietot 215 fotogrāfijas izmērā 10 x 15 cm elegantai un stilīgai dāvanai.
Eleganta dāvana

Dāvanu kaste
Elegant

  • Tā ir izgatavota no cieta, izturīga kartona un apvilkta ar elegantu dekoratīvo materiālu.
  • Tai ir metāla aizdare, lai nodrošinātu stingru un drošu aizvēršanu.
  • Kaste veidota tā, lai fotogrāmatu tajā varētu ievietot ļoti ērti.
  • Pieejama dažādās klasiski elegantās krāsās.

Izvēlies krāsu un pievieno to Pirkumu Grozam.
Cena norādīta par 1. gab, PVN ieskaitot.
Elegant dāvanu kastīšu salīdzinājums:
Produkts Ideāli piemērota Var lietot arī priekš: Izmērs
ELEGANT Classic Fotogrāmatas:
Classic
Fotogrāmatas:
Rossa
Kalendāru veidi:
Bremen
Porto
240 x 310 mm
ELEGANT Photo Foto izdrukas:
10 x 15 cm
--- 120 x 160 mm
Var ievietot:
215 foto izdrukas
ELEGANT Photo Double Foto izdrukas:
10 x 15 cm
12 x 15 cm
15 x 22.5 cm
Foto izdrukas:
15 x 20 cm
15 x 21 cm
240 x 175 mm
Var ievietot:
10 x 15 cm,
12 x 15 cm:
250 foto izdrukas

15 x 20 cm,
15 x 21 cm,
15 x 22.5 cm:
125 foto izdrukas

Dāvanu kastes Elegant Classic

Elegant Classic

Dāvanu kastes Elegant Photo Double

Elegant Photo Double

Dāvanu kastes Elegant Photo

Elegant Photo
Cardinal
Red
Tea
Green
Lux
Pink
Lux
Blue
Metallic
Aqua

Elegantas dāvanu kastes skaistākiem pārsteigumiem

Ja fotogrāmatu vai izgatavotās fotogrāfijas plānots dāvināt, labs veids, kā tās iesaiņot un pasniegt, būs piemērotas dāvanu kastītes. Tās ne tikai labi izskatās, bet ir arī praktiskas, jo kastēs ērti var uzglabāt gan fotogrāfijas, gan fotogrāmatu.

Dāvanu kastes fotogrāmatām

Dāvanu kastes fotogrāmatām ir elegants akcents, ko novērtēs ikviens šādas dāvanas saņēmējs. Pasūtot fotogrāmatu, izvēlieties arī piemērotu dāvanu kasti un jums vairs nebūs jāuztraucas par dāvanas iesaiņošanu – tā jau būs gatava pasniegšanai!

Taču arī tad, ja fotogrāmatu esi izgatavojis sev, dāvanu kaste ir lielisks veids, kā pasargāt grāmatu no putekļiem un nobružāšanās.

Dāvanu kastes ir izgatavotas no cieta un izturīga kartona, apvilktas ar dekoratīvo materiālu. Kastēm ir metāla aizdare, kas nodrošina stingru un drošu to aizvēršanu. Dāvanu kastītes ir īpaši veidotas fotogrāmatu uzglabāšanai, tādēļ tās ir arī atbilstošos izmēros. Piedāvājumā ne vien vairāki izmēri, bet arī krāsas – izvēlies piemērotāko un pievieno to pirkumu grozam!

Jāpiebilst, ka šādas dāvanu kastes lieliski var izmantot arī kalendāru pasniegšanai. Ja kādu tuvu cilvēku vēlaties pārsteigt ar personalizētu kalendāru, bet trūkst ideju, kā to pasniegt, tad eleganta dāvanu kaste noteikti būs īstais risinājums.

Dāvanu kastītes fotogrāfiju uzglabāšanai

Mūsu piedāvājumā arī dāvanu kastītes fotogrāfiju uzglabāšanai. Tās ne vien labi izskatīsies plauktā, bet arī gādās, lai fotogrāfijas nepazūd un neapbružājas. Fotogrāfijas, kas ievietotas šādā kastītē, var kļūt arī par neaizmirstamu un stilīgu pārsteigumu svētkos!

Tāpat kā dāvanu kastes fotogrāmatām, arī šīs kastītes pieejamas dažādās elegantās krāsās. Savukārt izmērs piemērots 10x15 cm, 12 x 15 cm vai 15 x 22.5 cm fotogrāfiju uzglabāšanai. Atkarībā no izvēlētā kastītes veida, tajā var ievietot 125 līdz 250 foto izdrukas.

Elegant Photo kastītes izgatavotas no izturīga kartona un apvilktas ar elegantu dekoratīvo materiālu. Tām ir droša metāla aizdare, kas gādās, ka fotogrāfijas vienmēr būs tām paredzētajā vietā.

Mūsu piedāvātās dāvanu kastes fotogrāmatām, kalendāriem un fotogrāfijām ir teicams risinājums gan dāvanas pasniegšanai, gan uzglabāšanai! Izvēlieties piemērotāko variantu– izbaudiet daudz lielāku dāvināšanas prieku un īpašus foto mirkļus!